Korczu - 2011-04-30 11:59:43

http://www.nam.mil.pl/public/scenario/NAMSTOCK/HH/gfx/Poster.jpgGóra Ap Bia znajduje się we Wietnamie Południowym. [...] Góra jak każda inna w tej części Płaskowyżu [...] oznaczona na wojskowych mapach jako Wzgórze nr 937, gdzie liczba oznacza jej wysokość w metrach. W ostatnim tygodniu zyskała ona nową nazwę: Hamburger Hill. Jest to makabryczne ale także trafne określenie dla bitwy na Ap Bia oraz wokół niej, która kosztowała życie 84 amerykańskich żołnierzy i zdrowie dalszych 480. [...] Bitwa o Hamburger Hill wzbudza kontrowersje, które wprawiają w drżenie nawet Wzgórze Kapitolińskie (ang. Capitol Hill).
[...]
Wszystko to nie ma większego znaczenia na Wzgórzu nr 937. Gdy bitwa dobiegła końca, a helikoptery wywiozły stosy podziurawionych amerykańskich hełmów i zakrwawionych kamizelek przeciwodłamkowych, korespondent TIME'a John Wilhelm znalazł kawał tektury i czarną szarfę 101 DPD przyczepioną do drzewa [...] Jakiś żołnierz napisał na tekturze "Hamburger Hill", a ktoś inny dodał słowa "Czy było ono tego warte?"
TIME, piątek, 30 maja 1969 r.

http://www.nam.mil.pl/public/scenario/NAMSTOCK/HH/gfx/HH.pngW imieniu całego NAM oraz naszych przyjaciół z AZS Leniwiec oraz ASMR (zabezpieczenie medyczne), pragnę zaprosić wszystkich na 4. urodziny naszej Drużyny, a mianowicie scenariusz
NAMSTOCK: Hamburger Hill

Wszyscy uczestnicy muszą zapoznać się z
- Regulaminem imprezy,
- zestawem 9 ZASAD, które tradycyjnie obowiązują na spotkaniach organizowanych przez NAM.

Impreza 16+, nieletni będą musieli dostarczyć stosowne zezwolenie rodzica lub opiekuna prawnego.

Wymagane minimum stylizacyjne dotyczy łączności radiowej i jest opisane w Regulaminie.
Mimo to sugerujemy naszym Gościom bardziej zaawansowaną stylizację. Chociaż uczestnicy zostaną stosownie oznakowani, to jednak osoby odpowiednio ustylizowane potwierdzą przynależność do wybranej przez siebie strony. Jednocześnie jako pomoc w tym zakresie polecamy nasz Poradnik Stylizacyjny.

Chętnych prosimy o udział w ankiecie. Poszczególne ekipy mogą też dać znać o swej liczebności oraz wybranej stronie (NVA - ARVN/US) w tym temacie lub poprzez e-mail wysłany na adres:
macv@nam.mil.pl


Miejsce: Mieczewo
Termin: sobota, 7 maja 2011
Czas: 9:30

Zapraszamy!
Jeśli ktoś chce się zapisać albo przeczytać zasady i regulamin, wziąć udział a ankiecie itp. niech wejdzie na stronę tematu na WMASG
http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/ … rger-hill/

klaudi8923 - 2011-05-01 15:39:33

A nieletni w sęsie od 16 do 18 czy poniżej 16 lat?

mialkas - 2011-05-01 16:02:36

w sENsie  16-18!

www.ranger-airsoft-team.pun.pl praca naukowa busy Nurenberg poduszki amz