Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#31 2014-02-11 18:49:40

 Snake

Użytkownik

Re: 9.02. Strzelanka Bolewicko

Moris napisał:

No ale się kurwa krzyczy GRANAT! a nie rzuca z zaskoczenia...
Nie wiem o co chodzi, ktoś krzyknie, że rzuca to ci co słyszą niech spierdalają. Co to za bezsens, że ja mam jeszcze uważać gdzie rzucam? Nie, rzucam w stronę "wroga" i krzyczę. Jak ktoś chce się nie ruszać, żeby zachować swoją kryjówkę, to jego sprawa co mu zrobi taka petarda.

Moim zdaniem Moris powinno się uważać jak i gdzie rzucasz. Raz ktoś kiedyś rzucił granatem jak kokosem i nie krzyknął i taki pseudogranat z kulkami wybuchł mi przed ryjem (pisk przez 5min i oszołomienie na maxa). Głównie chodzi mi o klatki schodowe żeby nie rzucać do góry lub na dół bo ten granat poleci wtedy podobija się itd. może być trochę nieciekawie moim zdaniem.

Po prostu mi zależało by na tym że rzucamy granatami nisko przy ziemi i okej a nie jak kurwa piłką czy chuj wie czym.

Co innego jak rzucisz do pomieszczenia, owszem wtedy ta osoba ma wybór albo spierdala albo się zakrywa lub cokolwiek albo stoi i ma wyjebane jego wybór, lecz z reguły jak jest to granat z kulkami to koleś dostanie i schodzi na respa więc pewnie by spierdalał z pomieszczenia ułatwiając przeciwnikowi zdjęcie go.

Więc tak jak mówię rzucanie nisko by trochę ułatwiło sprawę, no i ograniczenie mocy tych petard trochę. Wypowiadać się dalej.

Offline

#32 2014-02-11 19:34:44

Re: 9.02. Strzelanka Bolewicko

No ale sam napisałeś - nie krzyknął.
No i wcześniej też pisałeś, że to jakaś locha była.
Ja mam cały czas na myśli takie małe gówienka co możesz nawet na tym stanąć i nic się nie stanie.


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

#33 2014-02-11 19:46:48

 Scorch

Użytkownik

Re: 9.02. Strzelanka Bolewicko

O ile będziemy używać małych petard to nie będzie problemu. Ale przy większych to należałoby jednak większą ostrożność zachować, czyli generalnie zasada im silniejsza petarda tym większa więcej rozumu. Myśle że logiczne.

Offline

#34 2014-02-11 19:51:55

 Snake

Użytkownik

Re: 9.02. Strzelanka Bolewicko

Logiczne i miejmy nadzieje że się dostosujemy, ja osobiście petard w ogóle nie używam bo nie mam takiej potrzeby ten hotel jest tak mały że i tak tam powinna akcja rozgrywać się 5min i powinno wprowadzać się LIMITTIME 10min na runde a nie że kurwa czekamy aż będzie dwa vs dwa i do tego dajemy im gratis 10min żeby mogli się zabić lub pokampić dla mnie to bezsens bo to psuje dynamikę gry, jakby każdy wiedział że ma 10min na rozgrywkę to by starał się jak najszybciej wszystkich zabić a nie kampić jak kretyn ale to już nie ten temat więc nie robię offtopu ale też mnie to irytowało trochę nie wiem jak reszta ludzi.

Offline

#35 2014-02-11 21:28:55

Re: 9.02. Strzelanka Bolewicko

Scorch napisał:

czyli generalnie zasada im silniejsza petarda tym większa więcej rozumu. Myśle że logiczne.

To samo powinno być z mocą replik a nie jakieś limity, no ale jak widać tak się nie da ;_;
Czas rozgrywki - pewnie, to dobry pomysł. Czasem rzeczywiście zdarzały się sytuacje, że ktoś zakampił. Były wielkie poszukiwania a potem nagle kulka w plecy. Totalna beznadzieja - no ale kamper się cieszył - w końcu frag był


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

#36 2014-02-12 07:35:39

krissnt

Administrator

Re: 9.02. Strzelanka Bolewicko

A GR-2? - standard ASG - jak rzuciłem na hotelu w korytarzu na piętrze, to na dole ze ścian i sufitu leciały kawałki zaprawy

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel