Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2014-03-12 22:08:24

 Korczu

http://img200.imageshack.us/img200/2851/sniperq.gif

SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"



http://s23.postimg.org/co4hfxy4r/samolot_rozbity_cartoon.jpg




Wtorek 23 kwietnia 2019 roku...



    Nieustające spięcia pomiędzy Koalicją Środkowoeuropejską a Federacją Wschodnią mają negatywny wpływ na sytuację polityczną i gospodarczą na świecie. Obie potęgi militarne rosną w siłę, tworząc przy
tym dobrze zmilitaryzowane mocarstwa. Koalicja Środkowoeuropejska rządzona przez dumnego demokratę z
z żelazną ręką, generała Adama Snowa, walczy o stabilność swoich ziem i niezależność gospodarczą.
    Federacja Wschodnia natomiast, to mocarstwo, które jest rządzone twardą ręką przez samozwańczego
generała Romana Olicia. Olić chce przejąć władzę nad kolejnymi terenami koalicji np. podstępnie eliminując ważne osobistości, czy wykonując szereg zamachów terrorystycznych. Mają jednak wojsko równie liczne co ich
przeciwnicy, dlatego bardzo często nie dochodzi do wielkich otwartych konfliktów, lecz mniejszych tajnych
operacji wykonywanych przez jednostki specjalne. Wiele to już takich starć miało miejsce we wcześniejszych
latach i wiele ludzi zginęło... Jednostki specjalne obu mocarstw są jednymi z najlepszych na świecie, dlatego do najcięższych misji na tyłach wroga lub w skrajnie niesprzyjających warunkach, wybierani są właśnie oni.
Najsprytniejsi... najwytrwalsi... najlepsi!

http://s23.postimg.org/z1c82qz2j/baza_cartoon.jpg




Czwartek 25 kwietnia 2019, godz. 13:21 czasu zachodniego...



-Generale Snow? Tu pułkownik Adamok. Mamy dane z satelity szpiegowskiego, ze niezydentyfikowany samolot
rozbił się na terenach pomiędzy granicą koalicji a Federacji Wschodniej. Nie wykluczam, że to mógł być
ich samolot szpiegowski lub desantowy. Co zrobić generale?
-Wyślij chłopaków z WJS'u. Nie mogę pozwolić na to by te szczury Olicia panoszyły się po naszym terenie
i zagrażały moim ludziom. Wykonać!
-Zrozumiałem generale. Bez odbioru.

http://s23.postimg.org/sox2sww0b/druty_cartoon.jpg




Tego samego dnia, 13 minut wcześniej, baza Federacji Wschodniej...



-Generale Olić, tu major Nemov. To bardzo ważne! Nasz ST108 "Szkodnik" zniknął. Straciliśmy go z radarów jakieś
6 minut temu. Nie wiemy co robić. Czekamy na plan działania.
-Kurwa mać! Nikt nie może przechwycić żadnych danych ani pozostałości ze "Szkodnika". I do chuja zrobić wszystko,
żeby dowiedzieć się co się stało z tym piepszonym samolotem!
-Tak jest generale! A co z samym samolotem? Z naszych radarów wynika, że sygnał zniknął na terenach pomiędzy
granicami naszej federacji, a tych psów z koalicji.
-Wysłać SOR! Natychmiast! Koalicja nie może się dowiedzieć co planujemy. Bez odbioru.
-Tak jest generale. Bez odbioru.

Wielozadaniowa Jednostka Specjalna (WJS), oraz Specjalny Oddział Reagowania (SOR) to najlepsze jednostki do zadań specjalnych.
Ich dewizą są: cisza, spryt i umiejętności. Dlatego to Ty zostajesz wydelegowany do tej misji.
To nie są ćwiczenia. Reszty dowiesz się na miejscu. Przetrwaj...

MAPA TERENU



http://s27.postimg.org/3l0xs9mbj/szarki21.jpg



Zasady gry!


-gra na punkty, na koniec podliczane i ogłoszone
-poruszanie się pododdziałami
-śmierć całego pododdziału skutkuje dodaniem +5 pkt drużynie przeciwnej
-wszystkie rozkazy wydaje sztabowy
-gra na medyków, osoba trafiona krzyczy "dostałem" + wyciąga czerwoną szmatę i czeka na medyka 5 min
-jeśli medyk nie przyjdzie w ciągu tego czasu osoba umiera, jeśli uleczy daną osobę, wraca ona do gry, ale następne trafienie jest śmiertelne dla niej
-ranny nie może sam się poruszać, ale może być transportowany przez sojuszników, może również podawać swoją pozycję przez radio
-wykrwawienie się lub drugie trafienie powoduje śmierć
-osoba, która "zmarła" wraca do sztabowego(który jest ruchomym respem) i czeka tam 30 min
-każdy uczestnik musi posiadać zegarem w celu synchronizacji go na początku scenariusza
-każdy uczestnik musi posiadać czerwoną szmatę i radio
-sztabowy- to jedna wybrana osoba, która jest najważniejszym członkiem oddziału, wydaje on określone cele i zadania bezpośrednio kolejnym pododdziałom
znajdującym się w sojuszniczych wojskach, sztabowy jest również ruchomym respawnem, gdyż trzyma się on z dala od pola walki i wydarzeń i to on mówi im
gdzie, po co i w jaki sposób mają iść sojusznicze pododdziały, zaznaczając przy tym całą sytuację na danym obszarze na mapach
-każdy pododdział musi posiadać kompas i mapę terenu (zapewniona)

Dodatkowo:


-jest to scenariusz nt. jednostek specjalnych, dlatego więcej tutaj będzie chodzenia, pracy z mapą i kompasem, wykonywania OKREŚLONYCH zadań, patrolowania, aniżeli strzelania, więc jebankowicze mogą sobie odpuścić i pozwolić świetnie się bawić ludziom z wkrętą
-nie ma konkretnego(stałego) respa, więc musisz być w pełnej gotowości i trzymać wszystko co potrzebne przy sobie
-na temat samych celów misji dowiesz się bezpośrednio na miejscu

Uczestnicy:



Koalicja Środkowoeuropejska - Wielozadaniowa Jednostka Specjalna (WJS)

-pododdział "szakal"
*
*
*
*sztabowy-

-pododdział "hiena"
*
*
*

-pododdział "wilk"
*
*
*

Federacja Wschodnia - Specjalny Oddział Reagowania (SOR)

-pododdział "orzeł"
*
*
*
*sztabowy-

-pododdział "sęp"
*
*
*

-pododdział "jastrząb"
*
*
*


Uwaga. Limit osób na ten scenariusz wynosi 20 osób. Jeżeli znajdą się chętni, to myślę, że dodam małą agresywną grupę rebeliantów, lecz nie będą mieli oni zbyt
wiele do pracy, więcej do strzelania i patrolowania w jednym miejscu, ale na pewno urozmaicą rozgrywkę.
Grupy najlepiej rozdzielać według rodzaju munduru, dla jeszcze lepszej wkręty i urealnienia.


Data:



Proszę Was abyście Wy wybrali dogodny dla Was termin. Będzie do tego temat
Godziny scenariusza:
*sobota godziny wieczorne np. 1700-2200
*niedziela godziny poranne np. 0500-1000
*niedziela godziny wieczorne np. 1700-2200

Więcej info w dalszym czasie
Pytajcie jeśli coś Was interesuje.
Pozdrawiam, Korczu.

Ostatnio edytowany przez Korczu (2014-03-12 22:12:03)


Can't kill what you can't see...

Offline

#2 2014-03-13 06:19:18

 Komandos

Użytkownik

Re: SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

SOR? Szpitalny oddział ratunkowy? .
Mi i Shanti pasuje sobota wieczór i niedziela rano.
Chętnie bym się pisał na partyzanta, więc ludzie zapisywać się, żeby nas było 20+


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#3 2014-03-13 09:06:38

 Scorch

Użytkownik

Re: SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

Siema!

Ja się oczywiście chętny na scenariusz
Kiedy by to było? W tym tygodniu, czy może być następny? Ten weekend mam w Poznaniu w szkole a chętnie bym dołączył

Offline

#4 2014-03-13 15:27:36

 Adamantor

Użytkownik

Re: SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

Nie mam radia

Offline

#5 2014-03-13 16:38:02

 Michal

Użytkownik

Re: SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

Najlepiej nie w tą niedzielę, bo zbyt mało czasu na organizację ( tak myślę ) . Ale oczywiście ja bardzo chętnie ( mundur Multicam )

Offline

#6 2014-03-13 17:27:07

 Komandos

Użytkownik

Re: SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

Co do radia, to ważne, żeby było jedno na pododdział, przynajmniej będzie zrozumialej. Jak każdy ma radio i każdy dorzuci swoje 5 groszy związane z tematem lub nie to zaś jest chaos na linii i nie wiadomo kto co mówi
Dlatego myślę, że nawet wskazane byłoby 1 radio na pododdział.


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#7 2014-03-13 18:05:45

Re: SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

Ja pierdole Korczo przylaz xD


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

#8 2014-03-13 22:49:35

 Adamantor

Użytkownik

Re: SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

+ szczerze wątpię żeby ktoś przyszedł w niedzielę na godziny wieczorne...

Offline

#9 2014-03-14 15:01:16

 Michal

Użytkownik

Re: SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

Niedziela wieczór odpada. sobota wieczór - jak najbardziej. Ale w tym tygodniu sięwidzimy w ogóle ?

Offline

#10 2014-03-14 15:38:50

 Adamantor

Użytkownik

Re: SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

Proponuję hotel

Offline

#11 2014-03-14 18:03:06

Re: SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

WYZWAŁ MNIE DAŁN


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

#12 2014-03-14 21:05:25

 Michal

Użytkownik

Re: SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

Więc co z niedzielą?

Offline

#13 2014-03-16 10:06:27

 Michal

Użytkownik

Re: SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

Dobra Panowie,
skoro w tym tygodniu nie wyszło, to wpisujmy się już od razu na następną niedzielę .
Kto w jakiej drużnie by chciałbyć itp JA radyjko mam już więc mogę liderować jakiś pododdział

Offline

#14 2014-03-16 11:01:09

 Komandos

Użytkownik

Re: SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

Koalicja Środkowoeuropejska - Wielozadaniowa Jednostka Specjalna (WJS)

-pododdział "szakal"
*
*
*
*sztabowy-

-pododdział "hiena"
*
*
*

-pododdział "wilk"
* Komandos
* Shanti
*

Federacja Wschodnia - Specjalny Oddział Reagowania (SOR)

-pododdział "orzeł"
*
*
*
*sztabowy-

-pododdział "sęp"
*
*
*

-pododdział "jastrząb"
*
*
*


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#15 2014-03-16 11:06:34

 Michal

Użytkownik

Re: SPECIAL OPERATIONS: "SZKODNIK"

Koalicja Środkowoeuropejska - Wielozadaniowa Jednostka Specjalna (WJS)

-pododdział "szakal"
*
*
*
*sztabowy-

-pododdział "hiena"
*Michał
*Krzychu (75%)
*

-pododdział "wilk"
* Komandos
* Shanti
*

Federacja Wschodnia - Specjalny Oddział Reagowania (SOR)

-pododdział "orzeł"
*
*
*
*sztabowy-

-pododdział "sęp"
*
*
*

-pododdział "jastrząb"
*
*
*

Ostatnio edytowany przez Michal (2014-03-16 11:07:48)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel.pl