Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#31 2015-01-06 15:07:03

 Komandos

Użytkownik

Re: 04.01.15r Pierwsza strzelanka w nowym roku!

Tej, ale po postrzale mamy leżeć i czekać na medyka, a nie zmieniać się w maga ognia


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#32 2015-01-06 15:58:05

 Scorch

Użytkownik

Re: 04.01.15r Pierwsza strzelanka w nowym roku!

Ja bym nie przesadzał z tą ilością uleczeń. Myślę, że na zwykłą rozgrywkę na flagę "my bronimy, wy atakujecie" wystarczy po jednym uleczeniu - najprostsze do zrealizowania i uniknięcia ogólnie pojętego chaosu.

Druga sprawa - jeśli już wprowadzamy medyków to zróbmy to porządnie - z bandażami.
Mechanizm uleczenia - medyk musi przewiązać rannemu bandaż przez ramię. Trochę bandaży mam - mogę poświęcić na zrobienie takich opatrunków do przewiązania - jakby ktoś miał jeszcze to też fajnie by było. Po każdej rundzie bandaże byłby zwracane  z powrotem medykowi.
Trzecia sprawa - inni członkowie teamu mogą przeciągnąć rannego do medyka, ale też żeby nie było absurdu że ktoś przez pół terenu ciągnie rannego do medyka.

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły co by jeszcze dodać w tym temacie?

Offline

#33 2015-01-06 17:47:17

 Komandos

Użytkownik

Re: 04.01.15r Pierwsza strzelanka w nowym roku!

Ciągnięcie medyka? Czyli medyk też może być w jakiś sposób uleczony?


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#34 2015-01-06 20:54:50

 Scorch

Użytkownik

Re: 04.01.15r Pierwsza strzelanka w nowym roku!

Z medykiem mamy trzy opcje:
1. Medyk może się sam uleczyć raz - przewiązać bandaż przez ramię. Opcja najławiejsza do zrealizowania.
2. Medykiem jest ten kto ma plecak medyczny/kieszeń medyczną z opatrunkami. Czyli pozycja jest mobilna - medyk dostaje kulkę - kto inny przejmuje jego obowiązki. Moim zdaniem najfajniejsza opcja, najbardziej elastyczna dla drużyny. Ja swoją jedną apteczkę mogę przygotować wyłącznie pod tego typu rozgrywkę. Potrzebna by była druga.
3. Medyk ginie i dupa - drużyna traci medyka.

Jakie opcje by Wam przypasiły z tych?? Chyba że ktoś coś jeszcze zaproponuje...

Offline

#35 2015-01-07 03:55:16

Dustuś

Użytkownik

Re: 04.01.15r Pierwsza strzelanka w nowym roku!

opcja druga - hell yes
Bo tak to przeciwnik na starcie wie kto jest medykiem, i wszyscy na niego polują
scorch masz jakąś apteczkę zrywaną?


GET SUM!

Offline

#36 2015-01-07 10:02:07

 Michal

Użytkownik

Re: 04.01.15r Pierwsza strzelanka w nowym roku!

Może zamiast apteczki wziąć kupić dwa rzepy z krzyżem ?

Offline

#37 2015-01-07 16:05:47

 Komandos

Użytkownik

Re: 04.01.15r Pierwsza strzelanka w nowym roku!

Ja mam torbe od maski p. gaz. Mślę, że się nada. Raz już służyła jako apteczka w takim właśnie ustaleniu jak opcja nr. 2


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#38 2015-01-07 18:32:11

 Scorch

Użytkownik

Re: 04.01.15r Pierwsza strzelanka w nowym roku!

Ja mam zrywaną oraz taką na pas - Jansporta - ma karabińczyk więc bez problemu można przyczepić do molle.

Dobra - to może być pokrowiec na maski Komandosa i moja apteczka.

Tak myślę, może uda mi się załatwić coś bardziej trwalszego niż bandaże. Taki raz zawiązany bandaż ciężko się składa - zobaczę czy dostanę coś grubszego co łatwiej będzie wykorzystywane wielokrotnie.

Ostatnio edytowany przez Scorch (2015-01-07 21:28:58)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
KvalitnĂ­ betonovĂŠ nĂĄdrĹže a jĂ­mky LanĹĄkroun przegrywanie kaset vhs warszawa