Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2009-08-18 22:55:20

krissnt

Administrator

Wieczorne strzelanie!

Siema!


Mam taką propozycję: ze względu na możliwe problemy z posiadaniem auta w niedzielne przedpołudnie, co powiedzielibyście na strzelankę np w godzinach 16-20?


Ale postaram się móc od rana

Offline

#2 2009-08-19 02:54:18

Robson

AUTOSUFICJENTE  SOLITARIO

Re: Wieczorne strzelanie!

Wieczorne też fajne
Tak ostatnio zastanawiałem się nad strzelanką w nocy - a mianowicie czy to ma jakikolwiek sens
Co prawda oczy przy świetle księżyca (pełni i czystym niebie) się przyzwyczają do Ciemności i przy rzadko zalesionym lesie widoczność była by ok - chyba każdy się bawił w podchody - ja mam też takie w nocy za sobą to wiem
Ale o co głównie chodzi... Latarki i Lasery - Ktokolwiek to włączy, będzie ujawniał swoją pozycję a co za tym idzie będzie łatwy do zdjęcia...
Jedyne wyjście to Noktowizory - jak oczywiście ktoś ma wujka lub brata w legi cudzoziemskiej niech pożyczy kilka kompletów;) Osobiście mam kumpla w MONie, ale niema dostępu do takich gadżetów


(Bushnell 4x32AO)
POWINNIŚMY ŻYĆ TAK - ABY NASZA ŚMIERĆ MIAŁA SENS . . .

Offline

#3 2009-08-19 08:31:43

krissnt

Administrator

Re: Wieczorne strzelanie!

Z doświadczenia wiem już, że w "normalnym" lesie robi się czarno, gdy tylko słońce zniknie za horyzontem. Taką nocną strzelankę to by można robić na Zielonych, ale chyba tylko na tym polu i parkingu.

Wiadomo, fajnie by było, ale chyba jednak zbyt wiele z tego nie wyjdzie.

Dlatego tak myślę właśnie, że lepszym rozwiązaniem byłaby taka późno-popołudniowa strzelanka - jestem przekonany, że o tej 19-20 w lesie będzie już na tyle szaro, że wykrycie grupy broniącej będzie nie lada wyzwaniem

Zwróć uwagę nawet jak jedzie się samochodem, nie wiem, jak dla Ciebie, ale dla mnie późna szarówka jest gorsza niż noc Wszystko się zlewa, a i długie nic nie dają

Pozdro!

Oczywiście jakbyś załatwił nokto - to bym się pisał hehe. Osobna sprawa jeszcze spotkać w nocy zwierzynę Raz, że bardziej prawdopodobne, a 2, że pewnie po 3 metrach byłbyś na drzewie. Tyle, że twarzą ze złamanym nosem

Offline

#4 2009-08-20 10:29:11

Robson

AUTOSUFICJENTE  SOLITARIO

Re: Wieczorne strzelanie!

Oj nie chciałbym spotkać przed sobą ryjącego w runie leśnym dzika - podchodząc i myśląc że to ty kris... wyobrażasz sobie jak bym przypadkowo mu jebnął całą serią w tą grubą pizdę i jego spojrzenie + parskanie... Miałem już bliskie spotkanie 1 stopnia... no dobra 2 stopnia bo mnie nie dopadł udało mi się zwiać przez rów a dzik się zatrzymał. To był mój najdłuższy skok w dal w życiu  jaki pamiętam więc nie ryzykuje zwłaszcza obok dużej ilości zagajników - jednym słowem "Pierdole to" (inaczej nie da się tego opowiedzieć)


(Bushnell 4x32AO)
POWINNIŚMY ŻYĆ TAK - ABY NASZA ŚMIERĆ MIAŁA SENS . . .

Offline

#5 2009-08-20 11:06:43

 Korczu

http://img200.imageshack.us/img200/2851/sniperq.gif

Re: Wieczorne strzelanie!

O to może bym się zjawił nawet z Adidasem


Can't kill what you can't see...

Offline

#6 2009-08-20 12:28:49

krissnt

Administrator

Re: Wieczorne strzelanie!

To korczo jakas deklaracja? Jeśli byście byli z Adidasem popołudniu to by można postrzelać ;P


Robson, ale dlaczego to JA musze być tym knurem A nie adidas albo korczo hehe

No nocne strzelanie troche odpada, ale popołudniowo wieczorne... Ja bym chętnie

Offline

#7 2009-08-20 16:07:59

krissnt

Administrator

Re: Wieczorne strzelanie!

Pytam, czy dalibyscie rade po poludniu? Bo bedzie nas krytycznie mało..

A jakby już rusek z wami chociażby na popołudnie dał rade, to już by można postrzelać. TY! A moze w poniedziałek?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

#8 2009-08-20 17:37:44

 Korczu

http://img200.imageshack.us/img200/2851/sniperq.gif

Re: Wieczorne strzelanie!

Ach no właśnie ja nie wiem czy wrócimy już z Adidasem. Jak tak to spróbujemy dać radę z Rusinim

Pozdrawiam Korczo


Can't kill what you can't see...

Offline

#9 2009-08-20 18:44:43

krissnt

Administrator

Re: Wieczorne strzelanie!

A w poniedziałek?

Offline

#10 2009-08-20 19:43:51

 Korczu

http://img200.imageshack.us/img200/2851/sniperq.gif

Re: Wieczorne strzelanie!

Ja z Adidasem chyba tak a z Ruskiem to nie wiem do 16 w robocie siedzi


Can't kill what you can't see...

Offline

#11 2009-08-20 19:46:08

krissnt

Administrator

Re: Wieczorne strzelanie!

To zagadam z jackiem czy moze i bysmy postrzelali Albo nawet po poludniu to jeszcze sie z ruskiem załapie... zawsze +1 to by nas 5 było, chyba ze wisnie jakims cudem naciagne

Offline

#12 2009-08-20 23:36:06

Robson

AUTOSUFICJENTE  SOLITARIO

Re: Wieczorne strzelanie!

Rety - chyba wszyscy gnają na ten jarmark w NT... jak muchy do g....
A nie! Czekajcie - jarmark za tydzień - ponoć FEEL gra - przed koncertem znów sobie jajka zwiąże i będzie śpiewał swoim słowiczym seksownym głosem... (poza tematem )
Może też bym zdążył na wieczór w niedziele - kurde - było by fajno!
Zależy czy dojade do tej pory od teściów
Chętny jak najbardziej!


(Bushnell 4x32AO)
POWINNIŚMY ŻYĆ TAK - ABY NASZA ŚMIERĆ MIAŁA SENS . . .

Offline

#13 2009-08-20 23:39:56

Robson

AUTOSUFICJENTE  SOLITARIO

Re: Wieczorne strzelanie!

A tak ogólnie gdzie siejemy kulki ??
Porażyn?? .... Kiedy to było...


(Bushnell 4x32AO)
POWINNIŚMY ŻYĆ TAK - ABY NASZA ŚMIERĆ MIAŁA SENS . . .

Offline

#14 2009-08-21 00:03:43

krissnt

Administrator

Re: Wieczorne strzelanie!

eH. Lipny ten tydzien cos. Aktualna strzelanka jest w PONIEDZIAŁKOWE popoludnie, jesli nikt nie wymieknie

Offline

#15 2009-08-21 01:17:31

Re: Wieczorne strzelanie!

Na dobrą sprawe można w niedziele nawet we 3 jechac z morisem na przykład

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Wołów usuwanie adblue