Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2011-04-21 16:31:06

 Korczu

http://img200.imageshack.us/img200/2851/sniperq.gif

Atomicon 2011

http://img291.imageshack.us/img291/9094/plakatkolor26.jpg24-26 czerwca 2011 odbędzie się Atomicon 2011

http://atomicon.pl/

Miejsce konwentuKonwent odbywa się na terenie byłej bazy wojskowej 31 Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej pod Kórnikiem. Na obszarze zlokalizowanych jest kilkanaście bunkrów i obiektów wojskowych. Przez te warunki miejsce nadaje się idealnie na post-apokaliptyczny konwent.
Dojazd na miejsce konwentu dla uczestników podróżujących PKSem i PKP jest możliwy za pomocą podmiejskiej sieci autobusowej. Równocześnie organizatorzy zamierzają uruchomić własny transport, by ułatwić dotarcie na miejsce konwentowiczom.ProgramOrganizatorzy za kluczowy cel stawiają sobie stworzenie ciekawego i bogatego programu konwentu. Jego głównym punktem ma być całodniowy larp w realiach post apokaliptycznych. Towarzyszyć mu będą prelekcje, konkursy wiedzy o RPG, post-apokalipsie, panele dyskusyjne i gry terenowe. Program rozpocznie się w piątkowe popołudnie koncertem na świeżym powietrzu, a zakończy się w niedzielę wieczorem.Ilość uczestnikówW poprzedniej odsłonie udział wzięło ponad stu uczestników z całej Polski. Była to jednak pierwsza taka impreza organizowana w Poznaniu. Obecnie w związku z szerszą akcją promocyjną oraz wysokimi notami, które zebrała wśród uczestników poprzednia odsłona, spodziewamy się dużo wyższej frekwencji.OrganizatorzyKonwent organizuje Stowarzyszenie Mage.pl - poznańska organizacja pożytku publicznego oraz grupa Taksiarze. Za przygotowanie odpowiedzialna jest grupa doświadczonych organizatorów, która wielokrotnie brała udział w organizacji imprez takich jak Pyrkon, Polcon i Oldtown.


Can't kill what you can't see...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ranger-airsoft-team.pun.pl wodomierze wrocław materace hilding Klinika medycyny estetycznej