Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2012-01-16 21:30:36

 SUMO

Użytkownik

POLIGON

Sprawa przedstawia sie tak. Ja z qznia mamy w planach robic maly poligon .

np.http://www.youtube.com/user/DzikusQurcz?blend=3&ob=video-mustangbase#g/c/340C9A2066CE90F4
( ja bym chcial cos takiego, nie wiem jak qźnia)

Otoz qźnia ma wtyki w starostwie i moglby moze nawet zadzialac w sprawie jakiegos terenu na budowe takiego czegos( nawet opuszczony pole). Oczywiscie najgorsza sprawa to zalatwienie papierkowej roboty ale mysle ze da rade (JAK MU SIE BEDZIE CHCIALO!!!). Starosta( po wstepnej rozmowie z nim, nie na temat poligonu ale stowarzyszenia sportowego, ktore chcielismy zalozyc.) mowil ze dobrze by bylo miec cos co bedzie promowac Wolsztyn, tak wiec mysle ze byl by sklonny nam pomoc.


Ja, w zwiazku z tym ze robie w fabryce mebli, moglbym zalatwic jakies materialy( oczywiscie za kasy, bo inaczej sie nie da), a mianowicie w mej firmie spylaja takie wielkie plyty wiorowe 3m na 2,7m( wiem ze plyta wiorowa nie jest zbyt dobrym budulcem na warunki atmosferyczne, ale ponoc jak sie je dobrze zabezpieczy to wytrzymaja ze 2 lata- mowil mi tak ziomek z roboty co kiedys z tego mial garaz .). Jak widac na filmiku oslony mozna robic ze wszystkiego, np opony, worki itd..

Mam nadzieje ze widzi sie wam taka wizja, i jak dojcie do tego ze uda sie nam jakis teren zalatwic, to wezmiecie sie za robote i pomozecie .


''Żyje po to by walczyć, walczę po to by żyć''

Offline

#2 2012-01-16 21:42:51

 Korczu

http://img200.imageshack.us/img200/2851/sniperq.gif

Re: POLIGON

Dajcie znać jak będzie więcej info od starosty .


Can't kill what you can't see...

Offline

#3 2012-01-16 22:10:01

 SUMO

Użytkownik

Re: POLIGON

z tym to do qżni prosze


''Żyje po to by walczyć, walczę po to by żyć''

Offline

#4 2012-01-16 22:29:51

 Leśny

Użytkownik

Re: POLIGON

No pozytywnie! pomysł zaje.... tylko obawiam się że może wyjść drogo chyba że starosta coś zaradzi!


Deep in the ocean, dead and cast away Where innocences burn in flames A million mile from home, I’m walking ahead I’m frozen to the bones, I am A soldier on my own, I don’t know the way I’m riding up the heights of shame I’m waiting for the call, the hand on the chest I’m ready for the fight, and fate!

Offline

#5 2012-01-16 22:34:15

krissnt

Administrator

Re: POLIGON

Ostatnio rozmawialiśmy na strzelance. Na terenach w Szarkach mamy jakieś 200ha prywatnego terenu na którym możemy dowolnie sobie budować - jeden warunek - na tym terenie używamy kulek BIO i dopóki się do tego nie dostosujemy - to nie ma co mówić o czymkolwiek tam. (oczywiście snajperów nie liczymy, bo to inna waga i mało strzelają )

Offline

#6 2012-01-16 22:45:20

 SUMO

Użytkownik

Re: POLIGON

no tak ale czy bedziecie smigac na bio?

A co to kosztow to 1 taka plyta kosztuje okolo 50-60zl. z tymi plytami to chodzi mi o to zeby jakies hatki czy scianki postawic. duzo nie bedzie trzeba


''Żyje po to by walczyć, walczę po to by żyć''

Offline

#7 2012-01-17 17:37:32

 Silver

Użytkownik

Re: POLIGON

Cześć. 200 ha to wielki teren! Co nagle to po diable, mówi przysłowie. Sprawa wymaga przedyskutowania i zrobienia planu co, gdzie i jak zrobić. Jakie inne dodatkowe warunki należy spełnić dla właściciela gruntu. Nie ukrywajmy że wszystko wiąże się z kosztami. Sponsor? Czy co innego? Dobra film schodzi na dalszy plan Kierujemy się w stronę urządzenia terenu do walk.  Pozdrawiam


PRZYJAŹŃ HONOR ZWYCIĘSTWO

Offline

#8 2012-01-17 23:08:53

 SUMO

Użytkownik

Re: POLIGON

co do terenu to kuznia wysylal mi jakiesz szkice( to co mu sie w glowie uroilo ), tylko nie wiem gdzie to mam, miejsce tez mial upatrzone. Jak znajde to wkleje tu.


''Żyje po to by walczyć, walczę po to by żyć''

Offline

#9 2012-01-18 12:02:33

Re: POLIGON

@Kris, nie tak dowolnie i gdzie chcemy bo dobrze wiesz że są tam 2 pola których ruszać NIE możemy
co do reszty dziś będę rozmawiał z ojcem o tym.


raz na wozie, raz nawozem

Offline

#10 2012-01-18 20:23:47

 Silver

Użytkownik

Re: POLIGON

Zapowiada się ciekawy i pracowity rok


PRZYJAŹŃ HONOR ZWYCIĘSTWO

Offline

#11 2012-01-18 20:57:26

krissnt

Administrator

Re: POLIGON

Jeszcze nic nie wiadomo, ale jeśli chodzi o koszty no to łooo.

Jedynie worki do piasku. kopiemy dziure 3x3m, głeboka na pół metra, na narożnikach wbijamy scięte drzewka i na to siatka, pałatka, cokolwiek.

Moim zdaniem nie ma co robić (mówię o terenach na Szarkach) poligonu do CQB, tylko w różnych miejscach dorobić punkty strategiczne, tak zeby mozna scenariusze różne grac na większym terenie.

Offline

#12 2012-01-18 22:51:09

 Silver

Użytkownik

Re: POLIGON

Przyznam ci rację Kriss. Należy zacząć od najprostszych i najtańszych sposobów by urządzić teren. Z czasem zawsze pojawiają nowe pomysły i możliwości


PRZYJAŹŃ HONOR ZWYCIĘSTWO

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Kock Barcalla Hotel Apartments