Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2012-07-29 18:54:54

Bolewicko - Hotel

Trochę dzisiaj padało więc ze strzelania w lesie niewiele by wyszło, więc zaproponowałem żeby sprawdzić ten niedokończony hotel w Bolewicku. Powiem wam że miejscówka ma potencjał, sam budynek jest duży, ma parter i 2 piętra, długaśne korytarze, małe pokoje, kilka ciemnych miejsc gdzie bez latarek to ciężko kogoś zobaczyć i jedną sporawą salę (którą można wykorzystać do ustawiania hopków i kolimatorów, wiatr tam nie wieje)

Tutaj i tu filmy z miejscówki.

To był pierwszy i ostatni raz jak pojawiłem się tam bez hełmu i chyba specjalnie na tą miejscówkę kupię sobie maskę na ryj

Offline

#2 2012-07-29 22:10:06

krissnt

Administrator

Re: Bolewicko - Hotel

FIlmiki mi się ściągają, ale już z opowieści się tym jaram! Ludziska, dowgradeować do 350fps i śmigamy!

Offline

#3 2012-07-29 22:36:42

krissnt

Administrator

Re: Bolewicko - Hotel

AAAAAAAAA koniec świata! Chcęeęęęęę!!!!!!!

Jak graliście? Semi tylko? Były ofiary podobno?

Ja myślę, że tam to by trzeba limit i sru... pokupować shotguny czy pistolety.. ja tam sobie w G36 wymienię springa już na takiego 300 fps

Offline

#4 2012-07-29 22:42:01

Norman

Użytkownik

Re: Bolewicko - Hotel

tak, semi ... miejscówka świetna tylko trzeba ją trochę dopracować Barret ma racje co do tej maski ... trzeba zainwestować :]

Offline

#5 2012-07-30 01:13:16

 Scorch

Użytkownik

Re: Bolewicko - Hotel

Graliśmy w Team Death Match. Strzelane było tylko na semi. Hotel jak to budynek - nie licząc tego długiego korytarza, odlgłości były bardzo niewielkie (nawet 2-3 metry między strzelającymi np. na schodach albo w pokojach). Bywało, że przechodząc przez pokoiki, wchodziło się prosto pod czyjąś lufę. Tak więc miejcówka wymaga by nie zawsze od razu naciskać spust, a po prostu powiedzieć "Nie żyjesz".

Dzisiaj byliśmy pierwszy raz i do tego na spontanie, stąd też i repliki i sprzęt nie był przygotowany na taką rozgrywkę. Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem limitu do 350 fpsów maksymalnie. Zalecam też ochronę twarzy, jakieś maski najlepiej. Mówię to jako posiadacz najbardziej widocznego śladu dzisiaj - na lewym policzku mam fajną, okrągłą ranę po kulce. Rana się zagoi, gorzej byłoby jakbym dostał w zęby

Tutaj rozgrywka wymagała też innego podejścia do samej techniki strzału. Powiedziałbym, że bardziej liczy się umiejętność szybkiego złożenia się do strzału i oddanie go gdzieś w kierunku celu, niż precyzyjne strzelanie. Stąd też niezamierzone headshoty się zdarzały.

Ogólnie miejcówka fajna, ciekawe urozmaicenie zabawy

Offline

#6 2012-07-30 08:10:56

krissnt

Administrator

Re: Bolewicko - Hotel

Ja już zamontowałem słabszy spring Przy okazji połamałem płytkę selektora, hahaha, mam nadzieję, że na Kropelkę pojedzie

Offline

#7 2012-07-30 08:51:52

pandziol

Użytkownik

Re: Bolewicko - Hotel

Pójdzie, warto dokleić coś dla wzmocnienia (domyślam się, że chodzi o g36 bo tam przy władaniu gb do chwytu łamie się selektory).

Offline

#8 2012-07-30 09:09:56

krissnt

Administrator

Re: Bolewicko - Hotel

No właśnie konstrukcja chyba specjalnie zorientowana na łamanie tych płytek... Jakoś tam ogarnę, problem tylko z tym doklejeniem dla wzmocnienia, bo pękło oczywiście w najwęższym punkcie

Offline

#9 2012-07-30 09:19:20

pandziol

Użytkownik

Re: Bolewicko - Hotel

Ja doklejałem cienki pasek wycięty z jakiego opakowania plastikowego. Na jakiś czas starcza ale z czasem się rozklei (chyba, że zamiast kropelki użyjesz jakiegoś solidnego kleju). Najlepsze wyjście to znalezienie na komisie wmasgowym takiej płytki. Przy wyjmowaniu wkładaniu gb selektor warto ustawiać w pozycji semi i ewentualnie płytkę paluchem ustawić tak żeby gładko przeszła. Najtrudniejsze jest to żeby o tym pamiętać.

Offline

#10 2012-07-30 11:58:52

krissnt

Administrator

Re: Bolewicko - Hotel

No Pany, ja już mam mniej fps w giwerce

Offline

#11 2012-07-30 18:10:28

Re: Bolewicko - Hotel

Wyciągałem i wkładałem już tysiąc razy GB z G36 i ani razu nie zdarzyło się nic złego, płytka nawet się nie wygięła.
Mam 2 GB od giety. Pandziol, musiałbyś oba obejrzeć i mi doradzić, który lepiej zdowngrade'ować


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

#12 2012-07-30 18:18:47

 Mad Monkey Gunslinger

Użytkownik

Re: Bolewicko - Hotel

potwierdzę że teren jest bardzo dobry. z myślą o tym właśnie terenie kupiłem niedawno swoje G36C

Offline

#13 2012-07-31 07:39:34

pandziol

Użytkownik

Re: Bolewicko - Hotel

@Moris
Podrzuć mi je, mogę od ręki Ci zmienić sprężynę.

Offline

#14 2012-08-01 14:00:24

 kubabuda

Użytkownik

Re: Bolewicko - Hotel

ten hotel to je to:  N 52*22'40.38" E 16*4'49.29" ?
btw jak się robi linki z geoportalu na daną pozycję?


badger badger mushroom!

Offline

#15 2012-08-01 15:59:55

krissnt

Administrator

Re: Bolewicko - Hotel

u gory jest ikonka takiego jakby lancuszka, ogniw

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaproszenia ślubne