Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2012-08-06 22:41:10

Mirimon

Użytkownik

Uszanowanie, to fajny ja

Czołem

Karol się kłania, długowłosy dziennikarz, z którym się strzelaliście w niedzielę. Wysyłam Wam odnośnik do zdjęć, które robiła Karolina - LINK.

Gdy już reportaż zostanie napisany to galeria pojawi się na stronach: www.szamotuly.naszemiasto.pl i www.nowytomysl.naszemiasto.pl

Mam czas do wtorku przyszłego tygodnia, aby naskrobać ładniutki tekst. Także jako strażak mówię, że się nie pali.

Dzięki za pomoc przy zdjęciach i za miłą wymianę kulek.

A już z innej beczki. Jak niektórzy z Was wiedzą moja replika odmówiła posłuszeństwa, nie znam się kompletnie na mechanice sprzętu. Wiem, że zwalone jest coś w gearboxie i przy selektorze ognia, przy naciśnięciu spustu nic się nie dzieje, replika nawet żadnego odgłosu nie wydaje. Czy ktoś czujący się dobrze w temacie chciałby za opłatą zajrzeć do niej? Replika AKM - Cyma CM.036.

Łączę uścisk dłoni,
Karol Grajewski

Ostatnio edytowany przez Mirimon (2012-08-06 22:42:40)

Offline

#2 2012-08-06 23:05:53

krissnt

Administrator

Re: Uszanowanie, to fajny ja

Cześć!

Co do artykułu - dla świętego spokoju proponuję nie publikować zdjęcia z całości obiektu, tak żeby miejsce wojaży pozostało nieznane. Nie potrzeba nam zainteresowania kogoś związanego z tym budynkiem, po co kusić los A kulek WSZYSCY używamy BIO i strzelamy wyłącznie na (prywatnych) terenach naszych znajomych, no nie? Warto pamietać, zanim da się pożywkę malkontentom i czepiaczom.

Z giwerką może być faktycznie masa różnych rzeczy... styki i kable to ponad moje siły, możesz poczatować na Pandziola - najlepszy serwis

Widzę, że nieświadomie zapewne używasz tej maski z siatką - tragedia. Wyrzuć to i kup okulary (albo załóż je pod spód), szczególnie do CQB, ta siatka nie daje ochrony!

Offline

#3 2012-08-07 02:00:53

Mac

Użytkownik

Re: Uszanowanie, to fajny ja

Dzięki za wrzucenie fotek, nie widzę jednak tego grupowego.
Co do artykułu, podzielam obawy Krissa.


http://magrok1.w.interia.pl/CannonFodder100.jpg

Offline

#4 2012-08-07 07:07:13

pandziol

Użytkownik

Re: Uszanowanie, to fajny ja

@Mirimon
Mogę zajrzeć w replikę. Jak dasz radę, to podrzuć mi ją do Poznania (jeśli nie to w niedzielę będę na strzelaniu).

Offline

#5 2012-08-07 14:39:28

Mirimon

Użytkownik

Re: Uszanowanie, to fajny ja

http://dl.dropbox.com/u/4537858/7P3B6142.jpg - foto grupowe

Myślę, że w czwartek mógłbym podjechać do Poznania, jeszcze jutro zobaczę. Co do artykułu to mam takie rzeczy na uwadze, wiadomo jak z ludźmi nie znającymi czegoś od środka. Wszystko Wam jeszcze pokażę za nim opublikuje, nie chce aby były jakieś wałki i żebyśmy mieli z tego tytułu jakieś problemy. Mamy wyjść zajebiście

A co do maski, sam ją wybrałem. Lubie ja, fajnie mi się w niej strzela póki świeci słońce. Maska dobrze chroni. Testowałem ją przy strzale z 20cm, a dwa razy dostałem w twarz podczas akcji w budynku. Co nie zmienia faktu, że jutro kupuje okulary - dla mnie i dla brata. Dopóki - faktycznie ktoś nie będzie miał kulek BIO tudzież działa ppanc albo... nie dostanę ostrzegawczego strzału z bliska to jestem bezpieczny

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Kanał betonowy wodoszczelny o