Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#16 2012-10-14 19:07:29

 jedrek386

Użytkownik

Re: Powitanie

no dzięki za rady...narazie z budżetem jest kiepsko... myślałem o tym żeby pozbierać kase i cały osprzęt i na wiosne z tym asg ruszyć! ;D Ogólnie myślałem nad kupieniem całego mundury bundeswehry bo jest ich pełno na allegro z demobilu co o tym sądzicie? ;D okulary to pojade przymierzyć do spec shopu do poznania i najwyżej potem zamówie przez neta ;D no dobra zostaje przy kałachach z cm.... bo czytałem opinie o tych karabinkach w necie ;D model cm.028 wydaje sie rozsądny na początek co dalej zobaczymy ;D


Zawsze bądź sobą...no chyba, że możesz być Batmanem.... w takiej sytuacji lepiej być Batmanem.

Offline

#17 2012-10-14 19:26:41

krissnt

Administrator

Re: Powitanie

To juz bym wolal G36 za 30zl wiecej... Jakby przy takiej cenie cm28 juz nie warto chyba.

Poszukaj modeli w necie, spisz nazwy, przymierz i kup, bo jak bedziesz przymierzal to oni je rozpakowują, potem musza zgrzewac znow... po co byc upierdliwym klientem:D

Offline

#18 2012-10-14 19:32:11

 jedrek386

Użytkownik

Re: Powitanie

;D tiaaa.. poszukałem  UVEX x-one   na spec shopie i wydają sie mi przynajmniej odpowiednie na start ;D do tego dokupie cały mundur bundeswehry no i g36 ;D... co do karabinka ;D czy trzeba coś na starcie wymieniać jakieś gumki hop-up czy cos innego ;D a ogólnie cały czas przeglądam twoją stronke exno.pl  zamiast sie uczyć na jutrzejszy sprawdzian z po , no ale o wojsku polskim prawie wszystko wiem.... ;D ogólnie super mi sie podoba pomysł ze wzorowaniem sie na armie niemiecką ;D ;p


Zawsze bądź sobą...no chyba, że możesz być Batmanem.... w takiej sytuacji lepiej być Batmanem.

Offline

#19 2012-10-14 19:43:04

Jeżyk

Użytkownik

Re: Powitanie

Witaj!
Nie bój się, w przedziale 16-17 jest kilka osób, choć też nowych. Szczerze bym ci polecił (zwłaszcza przy niskim budżecie) poszukać jakiejś używki na allegro. Osobiście kupiłem tam CM.0.41 za 400zł, w świietnym stanie (plus calutki zestaw) które w sumie byłoby warte ok 600-650zł.
Flechtarn powinien yć tymczasowy. Potem z czasem przerzuć się na wz.93 . Tyle ode mnie. Sam jestem niedoświadczony i dop. zaczyna, więc nie jesteś sam

Offline

#20 2012-10-14 20:23:54

 Korczu

http://img200.imageshack.us/img200/2851/sniperq.gif

Re: Powitanie

Witaj Jędrek.

Ja jestem z Opalenicy.
Spróbuj wyszukać na alledrogo jakieś fajne okazje. Za małe siano dostaniesz niekiedy konkret zestawy.
Stary pisz wyraźniej Co do gumki, to tak, najlepiej wymienić ją i lufę na precyzyjną, w celu poprawienia skupienia.

@Jeżyk
"Flechtarn powinien yć tymczasowy." Tu padłem To powiedz mi teraz kiedy muszę go zmienić, bo sumie troszkę długo w nim strzelam


Can't kill what you can't see...

Offline

#21 2012-10-14 20:23:56

 jedrek386

Użytkownik

Re: Powitanie

dzieki bd szukać cały czas ;D na razie mam 150 wiec przeznacze to na mundur... jak już wcześniej wspomniałem w karabinek zaopatrze sie w listopadzie/grudniu i od wiosny zaczne tam do was się wkręcać ;D pozdro !!


Zawsze bądź sobą...no chyba, że możesz być Batmanem.... w takiej sytuacji lepiej być Batmanem.

Offline

#22 2012-10-14 20:30:15

 jedrek386

Użytkownik

Re: Powitanie

a co do munduru to czy kupować coś takiego na allegro za 50 komplet z demobilu czy coś wyszukać i nówke kupić ??


Zawsze bądź sobą...no chyba, że możesz być Batmanem.... w takiej sytuacji lepiej być Batmanem.

Offline

#23 2012-10-14 20:35:18

 Korczu

http://img200.imageshack.us/img200/2851/sniperq.gif

Re: Powitanie

Nic nie stracisz kupując z demobilu. Nawet zyskasz - sianko zaoszczędzone


Can't kill what you can't see...

Offline

#24 2012-10-14 20:41:21

Jeżyk

Użytkownik

Re: Powitanie

Korczo:
Nie mam pojęcia. Ja będę zmieniał na 93 po nowym roku. Ja sam nie lubię niemców, ani niemieckich rzeczy (z wyjątkiem samochodów)
Skoro biegasz, to w końcu twój mundur. Nie wtrącam się do tego

Offline

#25 2012-10-14 20:51:03

Re: Powitanie

Ja mam komplet mundurowy na sell jakbys byl zainteresowany

Offline

#26 2012-10-14 20:52:14

krissnt

Administrator

Re: Powitanie

Obmierz jaki rozmiar byś potrzebował, może coś się znajdzie u kogoś... Jak chcesz za 150 mundur to pogadaj z Barretem - tylko on ma duuży rozmiar. W każdym bądź razie miałbyś już dobry mundur.

armyworld.pl albo rangershop.pl mundur BW z demobilu w dobrym stanie (nie mówię te za 5zł podarte jakieś) będzie lepszy niż te wszystkie poliestrowe wydziwy ze sklepów.

Tymczasowy flechtarn - też padłem a WZ/93 gruby i gorący.

Fajnie, że ktoś zainteresowany bundeswehrą WSTĘPNIE jesteśmy otwarci na nowych rekrutów

Na allegro trzeba wiedzieć co chce się kupić, jak ktoś się nie zna, to lepiej sobie odpuścić.

Do tego przy tym hobby - stówka zawsze w kieszeni, bo coś się może skaszanić w najmniej przewidzianym momencie. Na szczęście naprawa zamykająca się w 100zł to raczej powinien być MAX - przeważnie 20-50. Z awaryjnością replik różnie - czasem pada po zakupie, czasem przez 3 lata nic. Naprawy nie są tragedią, po prostu wypadasz z gry na tydzień, dwa w zależności od tego komu podrzucisz replikę do zrobienia

Offline

#27 2012-10-15 00:08:46

 Scorch

Użytkownik

Re: Powitanie

Jakby co to w Poznaniu na Wildzie jest demobil. Możesz się przejechać, pooglądać, poprzymierzać. Tu strona http://www.uniform-moro.com.pl/

Ja bym od siebie dodał jeszcze, że oprócz sprzętu, którzy już wymienili koledzy, warto zainwestować w dobrą ładowarkę do baterii. Najbardziej polecane są ładowarki mikroprocesorowe. Ładują szybciej od ładowarek dodawanych do replik i nie przeładują Ci pakietu, jeśli zapomnisz go odłączyć. Ceny zależą już od modelu i to ile bajerów ma w sobie. Fajna i prosta w obsłudze i spełniająca swoje zadanie jest ładowarka Batimex http://www.taiwangun.com/akumulatory-i- … v-mw.html. Nówka ok. 100, używki na allegro po 50 chodzą

Offline

#28 2012-10-15 06:19:22

krissnt

Administrator

Re: Powitanie

Za 100zl to lepiej kupic lipo i ladowarke

Offline

#29 2012-10-15 10:59:41

 Scorch

Użytkownik

Re: Powitanie

Nie zaprzeczę ;P Na pewno najbardziej opłacalna inwestycja.
Co nie zmienia faktu, że prostowniki dodawane do replik są wątpliwej jakości. Mój np. w ogóle nie ładował.


PS. WZ/93 - gruby i gorący to jest bawełniak Kamy. Jak ktoś sobie kupi WZ/93 od Currahee albo Miwo to będzie zadowolony. Tyle, że jest dużo droższy

Offline

#30 2012-10-15 21:32:57

 Mad Monkey Gunslinger

Użytkownik

Re: Powitanie

Kriss nie obrażaj mi G36C od pokrak Jest lepsza niż jakaś wielka długa miotełka a co do G36 nie zależnie w jakiej wersji to poza ARESEM i UMAREXEM (górna półka, ceny 1000zł w górę) polecam Gienie od CYMKI są w miarę solidnie wykonane ( Jakiś czas temu miałem okazję pomacać) A nie polecam G36 od firmy ASG prawie taka sama cena co ARES i UMAREX a o wiele gorzej wykonana, nawet od JG i CYMY. Tyle ode mnie, no i oczywiście witam nowego kolegę

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://efservers.online usuwanie adblue