Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2012-10-31 14:53:47

Therion

Użytkownik

e-papierosy

Witam!
Z Bartolinim zastanawiamy się nad kupnem e-papierosów. Widziałem, że dużo osób ma takie rzeczy. Możecie coś polecić? Jak to działa itp? Najlepiej dowiadywać się od osób które mają takie urządzenia, bo po forach szukaliśmy i informacje są mało uporządkowane dlatego piszę tutaj.
Z góry dzięki!

Offline

#2 2012-10-31 15:18:22

 PonPon

Użytkownik

Re: e-papierosy

po chuj palisz jak byś nie palił to byś się nie pytał i nie miał problemu... kup se lepiej jakieś lepszy sprzęt ;]  a nie zasmradzasz otoczenie

Offline

#3 2012-10-31 15:40:50

 Snake

Użytkownik

Re: e-papierosy

Hmm nie powiem bo Ponpon ma rację ;p. A co do tematu to sie nie wypowiem bo nie palę i całe szczęście. ;]

Offline

#4 2012-10-31 17:37:46

krissnt

Administrator

Re: e-papierosy

Zasmradzasz otoczenie jeżdżąc motorem po lesie, hipokryto.

E-fajki świetna sprawa. Jeśli dużo palicie, to zwraca się szyyyybko. Zasadniczo pierwsza e-fajka powinna być za równowartość miesięcznego palenia - taka inwestycja.

http://www.e-papierosy-forum.pl/ dobre forum

Dobre marki: Volish, Mild

Nie kupujcie niczego poniżej stówki... Ja mam np Milda X-7, duża pojemność baterii starcza na długo.

Inne marki np. Volish mają inny gwint na baterii - bardziej uniwersalny - 510 - przez co więcej rzeczy można dokupić. Mild jest kompatybilny tylko sam ze sobą...

Kupuje się tzw. liquidy, olejki którymi nasączasz specjalne wkłady z watką. Grzałka tworzy specjalną mgiełkę, którą wciągasz. Można używać kartomizerów (atomizer [grzałka] z watką), clearomizerów (pojemniczek na płyn ze sznureczkami doprowadzającymi do grzałki) albo liquinatotów (pojemniczek z płynem a w nim zatopiony kartomizer z dziurką, przez którą nasącza się watka wewnątrz).

Smaki są super, na początku dziwnie, ale potem super, zwykłe fajki stają się niedobre. Jeśli jarasz lighty - wybierasz płyny o zawartości nikotyny 11mg/ml, mocne - 18mg/ml. Są też słabsze i mocniejsze, ale to hardkory albo nie czuć nic (oprócz smaku).

Uczucie bardziej przypomina jaranie z shiszy. Zasadniczo można się szybko oduczyć palenia. Wybierasz coraz słabsze płyny, odzwyczajasz się farmakologicznie, potem już tylko trzeba walczyć z chęcią zabawy dymem (która jest fajna, bo jest go o wiele więcej i szczególnie w pomieszczeniach ma zajebistą konsystencje).

Odczucia smakowe super, brak smrodu na ubraniach, kapcia, taniej.

Mankamenty: trzeba codziennie dbać o sprzęt (ale to 5 minut... napełnić strzykawką i przetrzeć), czasem ładować (mi duża batka starczała na 2-3 dni, ale słabe nie starczają na pół dnia!), na początku trudno trafić na swój smak (niektóre są obleśne!, ale to kwestia gustu).

W Tomyślu w nowym Netto koło cmentarza od razu po prawej mają punkt Milda i Volish chyba też jest. Odwiedźcie forum tam jest wszystko opisane ładnie

U mnie po 2 miesiącach - fajki śmierdzą, nie palę w ogóle nic, E-fajka oddana narzeczonej, chociaż cały czas mnie ciągnie do e-. Mam dylemat czy nie wrócić, bo brakuje mi tego, no ale póki co walczę. Największy głód to teraz jak Wam opisuję

Pozdro

Offline

#5 2012-10-31 17:55:43

krissnt

Administrator

Re: e-papierosy

No i jeszcze http://www.e-papierosy-forum.pl/post485981.html#p485981

Już latam po allegro, gnojki...

TO-> http://allegro.pl/2x-e-papieros-visione … 30273.html będzie najlepszym wyborem

Offline

#6 2012-10-31 22:54:51

 PonPon

Użytkownik

Re: e-papierosy

buahhahahaha tak, tak tylko że ja swoim motorem mogę przynajmniej gdzieś pojechać czy dojechać  a nie tylko szkodzić sobie i innym, dajcie se spokój "niech nikt wam nie mówi że czarne jest białe a białe jest czarne" XD....

Offline

#7 2012-11-01 00:36:52

krissnt

Administrator

Re: e-papierosy

To ja proponuję do Empiku po słownik, a po drodze jeszcze po szlugi dla kolegów

Bardzo się cieszymy, że możesz dojechać i pojechać, ale temat jest o e-fajkach, dlatego pominiemy już w dalszej części tematu Twój motor. Stwierdzenie masz faktycznie poprawne i zawiera się w nim kwintesencja logiki - to fakt. Nie wiem czy miało być pytanie "po chuj pali", ale tak zakładam - pali pewnie, bo lubi albo lubił, a teraz musi i być może nie chce, dlatego pyta, a Twoje posty nie są w najmniejszym stopniu rozwiązaniem problemu.

Ostatnio musieliśmy słuchać niemiłego warkotu i wdychać wątpliwie zdrowe smrody spalin - nikt nie buczał o to, więc też odpuść moralizowanie.

Elo mą!

Offline

#8 2012-11-01 00:39:42

Therion

Użytkownik

Re: e-papierosy

Dzięki Kris!

Offline

#9 2012-11-01 09:27:50

krissnt

Administrator

Re: e-papierosy

ur welcome

Jakby cos to odezwij sie na facebooku np, bo najprawdopodobniej chcialbym sprzedac mojego i kupic cos innego

Offline

#10 2012-11-01 09:47:48

Therion

Użytkownik

Re: e-papierosy

Bo mam niedaleko miejsca zamieszkania taki sklep, lecz byłem tam i chcą strasznie dużo forsy za to, uznałem, ze lepiej przez neta, a skoro i tak z Bartolinim mieszkam to moze kupić taki podwójny zestawić na pół i jakoś sobie znaleźć dodatkową ładowarkę. Może to dobry pomysł na oszczędność.

Offline

#11 2012-11-01 09:51:04

krissnt

Administrator

Re: e-papierosy

Ten za 150 jest spoko, do tego druga ladowarke, od razu grzalki na wymiane, w sumie na aukcjach tego e-dyma masz wszystko opisane to akurat najlepszy sprzedawca, zauwaz ze nie ma ogromnego wyboru, ale ma same konkrety.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ferienresidenz Chiemseestrand - Sunset 17 https://www.berlin-hotel.pl