Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2013-02-22 17:44:18

 Snake

Użytkownik

Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

Padł pomysł z komandosem żeby postrzelać w hotelu jeśli niektórym osobom pogoda nie pokrzyżuje planów to jedziemy. Godzina 11 00 na hotel chętni wpisywać się na listę. Limity fps dla nowych osób 0-350fps auto 350-400fps semi 401-nie wiadomo ile-> OUT bez gadania że bd biegał wokół hotelu.
1.Snake
2.Paszczus chyba też
3.Shanti ? (pogoda)
4.Komandos ? (pogoda)
Ogółem jeszcze jest parę osób z którymi gadałem ale ich nie wpisuję na liste jak będą chcieli to się wpiszą Pozdro.

Offline

#2 2013-02-23 07:58:26

krissnt

Administrator

Re: Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

Ja bym chetnie pojechal no ale  nie pasuje mi co do pogody to dzis snieg, jutro odwilz i deszcz...

Offline

#3 2013-02-23 16:28:54

Mirimon

Użytkownik

Re: Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

Do zobaczenia jutro, mam nadzieje, że bateria w mojej cymce nie wyczerpie się przed końcem zabawy

Ostatnio edytowany przez Mirimon (2013-02-23 16:33:38)

Offline

#4 2013-02-23 18:54:23

 Snake

Użytkownik

Re: Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

1.Snake
2.Paszczus
3.Shanti
4.Komandos
5.Mirimon
6.Małpa
7.Therion
8.Bałazy
Chyba jakoś tak to wygląda.

Ostatnio edytowany przez Snake (2013-02-23 18:55:00)

Offline

#5 2013-02-24 15:44:37

 Snake

Użytkownik

Re: Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

Fajnie było i wszyscy się dostosowali do fpsów bez chrono i nie było żadnej spiny. Jedyny minus to maski używane przez Shanti i Komandosa (WYRZUĆCIE TO SCIERWO !!!!!!!!!!!!!!!!!) bo jedna pękła w nieciekawym miejscu więc ja bym się bał z tym biegać.

Offline

#6 2013-02-24 21:35:04

krissnt

Administrator

Re: Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

Bo jajca uzywaja ludzie i nie dociera mowienie. Ja bym w ogole zabronil uzywania tego wszystkiego z siatka na oczach. W koncu sie komus stanie krzywda i w ostatecznosci wszyscy bedziemy miec przejebane, juz nawet nie chce sobie wyobrazac czarnych scenariuszy.

Offline

#7 2013-02-24 21:36:31

 Snake

Użytkownik

Re: Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

Mówiłem o tym ale co to da jak ktoś jest uparty i dopóki się coś nie stanie to będzie dalej robił swoje to niestety...

Offline

#8 2013-02-25 09:37:28

 PonPon

Użytkownik

Re: Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

Te gogle czy też maski z siatką nigdy nie dadzą Ci 99% że Ci się nic nie stanie, bo albo kulka pęknie na siatce i zrobi krzywdę oczom, albo pęknie i nawet nie zauważysz tego a następna kulka rozwali siatkę i walnie w ryj.
Używajcie ludzie normalnych gogli i okularów które są najbezpieczniejsze i najwygodniejsze  nosze okulary i jestem z nich bardzo zadowolony może czasem zaparują jak się spocę jak świnia ale wiem że mam pewność że dopóki ich nie zdejmie nic nie powinno się stać. koszt okularów to 25 zł plus za przesyłkę, posiadaczy  gogli/okularów z  siatką uprzedzam że jak się stanie komuś krzywda to nie tylko wy będziecie mieli problem, bo ja nie chciał bym komuś wybić oka bo by mnie sumienie zamęczyło.

Ostatnio edytowany przez PonPon (2013-02-25 09:38:30)

Offline

#9 2013-02-25 11:03:01

 Snake

Użytkownik

Re: Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

Za chwile posiadacze tych masek napiszą że i tak nic im sie nie stanie bo testowali z przyłożenia z miliardów fps i że tylko kulki biodegradowalne się mogą rozpryznąć na masce. Co z tego skoro wczoraj na hotelu Shanti maska pękła idealnie w miejscu tuż pod okiem i dużo nie brakowało a by ją pewnie trafiła w oko i by był taki syf którego nie chce sobie nawet wyobrażać.

Ostatnio edytowany przez Snake (2013-02-25 11:04:11)

Offline

#10 2013-02-25 12:30:54

 Komandos

Użytkownik

Re: Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

Jak masz pecha to Ci w drewnianym kościele cegła na łeb zleci! Shanti nie dostała zaraz koło oka tylko w policzek. Weź następny przykład. Bałazy miał gogle i dostał kulką pod nie! Nie wiem dlaczego się tak czepiacie tych masek skoro większość z Was ich nawet nie miała. Kilka razy dostałem już w tą siatkę i nie mam nawet śladów. Sama część chroniąca dolną część twarzy może nie jest najmocniejsza, ale przecież dożo osób biega bez! A osobiście wolę dostać z kulki która najpierw przejdzie przez taką maskę, niż bezpośrednio w twarz. I jestem pewien, że taka maska wytrzyma więcej niż niejedne gogle a ACM-a które wielu z nas używa.


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#11 2013-02-25 12:47:39

 Snake

Użytkownik

Re: Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

Nie wiem jak inni ale ja używam uvexów i cała reszta ekipy z Pniew, małpa też. Te maski są denne bo wszędzie gdzie czytam to je odradzają a wy się na nie jakoś uparliście. Po prostu nikt nie ma do nich zaufania tak jak do prostych okularów uvex czy bolle itp. Ogółem moglibyśmy kiedyś porobić jakieś testy jak jest nowa wiara bo swego czasu pamiętam jak strzelaliśmy i przychodził do nas ktoś nowy to pierwsze co się robiło to test gogli. Możesz mówić co chcesz ale i tak nie przekonasz większości ludzi w tym mnie że te maski są fajne bo one są denne i niestety. Co do przykrycia twarzy to masz rację sam biegam bez niczego na twarzy ale mi chodzi głównie o oczy a te siatki się wgniatają i tracą swoje właściwości szybciej nisz okulary na pewno. Poza tym to nie miejsce na tego typu pierdoły tylko temat o strzelance i sam w sumie zacząłem o tych siatkach biadolić niepotrzebnie ... Poza tym widziałeś przerażenie Shanti ? Już nie chciała się strzelać więc wiesz. Jak lubicie maski to najlepiej te stalkerowskie czy jakoś tak ze stalową siatką na twarz i na to okulary.

Ostatnio edytowany przez Snake (2013-02-25 12:48:52)

Offline

#12 2013-02-25 13:06:24

pandziol

Użytkownik

Re: Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

A mi nic do tego jak inni dbają o swoje bezpieczeństwo. Jak ktoś mi powie, że nie nosi okularów bo ma refleks i zawsze zdąży obrócić głowę to ok, jego sprawa.

Offline

#13 2013-02-25 15:46:55

 PonPon

Użytkownik

Re: Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

Każdy ma swoje teorie, i jak się uprze to będzie się ich trzymał nawet jeśli są złe i głupie.

Offline

#14 2013-02-25 16:10:09

 Komandos

Użytkownik

Re: Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

Dokładnie Ponpon! Ty to wiesz najlepiej!


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#15 2013-02-25 17:08:05

 Snake

Użytkownik

Re: Niedziela -hotel Bolewicko 24luty

No i to jest właśnie najgłupsze że niektóre teorie są głupie i świadomie o tym ta osoba wie ale się ich i tak trzymie...

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ranger-airsoft-team.pun.pl