Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#16 2013-11-08 12:18:03

 PonPon

Użytkownik

Re: Witam

Ja Ci polecam z mojego doświadczenia boyia z rodziny ak 74, dobre wykonanie zewnętrzne i wewnętrzne przez moje 2 lata użytkowania zepsuł się jedynie tłok ale to po 2 latach myślę że mało na dodatek śmigałem nim ze springiem m135 więc na  prawdę polecam jeśli chcesz mieć dobra replikę w stosunku ceny do jakości jest to dla mnie numer jeden w tym przedziale cenowym, no i masz pewność że jak kupisz nową to Ci nie powinno się psuć bynajmniej w pierwszym roku a jak nie to masz gwarancję, Polecam także sobie kupić gogle zamiast okularów jeśli jesteś początkowym graczem dobre są X 800. Żeby dobrze się bawić potrzebujesz sprawnej repliki, trochę kulek i ochronę oczu ja tak zaczynałem.

Offline

#17 2013-11-08 12:49:40

Re: Witam

Skoro już polecacie to ja polecę G36 od JG, tyle że starszą generację - moja przez 3 lata działała bez jakiejkolwiek awarii. Pełen stock, tylko gumkę HU wymieniłem.
Kałachy boya też dają radę, tak jak mówi PąPą
Ale u chińczyków to loteria jest czasem.
Co do tego, że "markowe" repliki to to samo co chińskie i że są z jednej fabryki - co to za bzdura? Skąd to info? Zgodzę się co do CA, ale i tak mają lepszą kontrolę jakości, dzięki czemu buble nie przechodzą do sprzedaży.
Markowe repliki są zajebiste zewnętrznie i tego nie możesz podważyć! (no może oprócz TM, które jest gównem nad gównami)


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

#18 2013-11-08 18:39:05

Agmar

Użytkownik

Re: Witam

co to kasy to muszę czekać do grudnia i jeśli chodzi o gogle to też je wolę zamiast okularów a co to tej emki snajperskiej to raczej podziękuję wolę być bliżej miejsca akcji niż kampić. A z tą repliką to już się skomplikowane wszystko robi nie ogarniam i nie musi być emka byle by było solidne z zewnątrz i wewnątrz i żeby na ścianie ładnie wyglądało

Offline

#19 2013-11-08 19:10:15

 Snake

Użytkownik

Re: Witam

To skoro ma być solidne fajne bezawaryjne i tanie w miarę to jak chinczyk to bierz to co Ponpon mówił czyli jakiegokolwiek kałaszka od BOYI. Wykonany cały ze stali, ładniej wykonane niż cyma bo bynajmniej nie złazi farba. W środku bardzo wytrzymały V3 gearbox spokojnie Ci to wystarczy na początek.

Offline

#20 2013-11-10 19:27:44

Agmar

Użytkownik

Offline

#21 2013-11-10 19:44:52

 Snake

Użytkownik

Re: Witam

Nie polecam ze względu na cenę. Za tę cenę można dostać lepsze repliki, a takie coś można wychaczyć używane za guziki. Cena nie współgra tutaj z jakością. Lepiej kup coś z kałaszków BOYI właśnie.  Np. http://www.taiwangun.com/rk-02-full-metal-boyi prawie całe ze stali oprócz zatrzasku kolby który lubi się łamać ale można kupić stalowy i zmienić, z tego co wiem to są też wersje takich różnych kałaszków od boyi całych ze stali ale jak nie będziesz tym rzucał ani traktował nie wiadomo jak to bez problemu potrzymie długo. Na start wymień tylko gumkę hopup na g&g zieloną, madbull niebieskie lub systema energy i będziesz zadowolony.
Do tego polecam zakup baterii lipo i ładowarki do tego. Poczytaj trochę na wmasg jest dużo artykułów fajnych dla początkujących. Tyle ode mnie.

P>S>
Jeśli zależy Ci żeby to było m4 to polecam wziąć jak nowe to coś takiego: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_i … ts_id=1200 dwudzielny gearbox fajna sprawa poczytaj trochę o tym.
Ew. m4 od g&g na promocji http://zbrojownia.linuxpl.com/product_i … ts_id=1162
Obydwa niestety posiadają body z plastiku ale jak się nie boisz że połamiesz to można śmiało brać.

Ostatnio edytowany przez Snake (2013-11-10 21:10:52)

Offline

#22 2013-11-10 23:34:21

 Komandos

Użytkownik

Re: Witam

A ja Ci Agmar powiem, że ta emka co podałeś, to całkiem dobry sprzęt jest. Mam taką i śmiga bardzo ładnie. Cena rzeczywiście troche wysoka, ale poszukaj na wmasg.pl używki. Samą replikę polecam.


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#23 2013-11-12 21:01:56

 Snake

Użytkownik

Re: Witam

Najlepiej jak już chcesz  bardzi m4 to dozbieraj pieniądze i szukaj M4 KWA. Jeżeli chodzi o osiągi to nie ma lepszej m4.
Wytrzymałość szkieletu v2 jest pancerna dzięki wzmocnieniom, do tego szczelność wzorowa pozwalająca uzyskanie mega fpsów na słabszych springach (np. m130 podobno ponad 500fps).
Poza tym poczytaj trochę na forach innych przedewszystkim na wmasgu i google i zadecyduj sam co Ci się podoba bo radzimy tutaj różne opcje i się mętlik zrobił z leksza.

Offline

#24 2013-11-13 13:52:02

pandziol

Użytkownik

Re: Witam

Ja też (jak Komandos) uważam, że eMki od Boyia nie są złe i osobiście wolał bym Boyia full metal niż GG w wersji ekonomicznej.

Co do kwa to chyba trochę inna kategoria cenowa.

@Snake
Zapodaj jakiś link albo cokolwiek gdzie ktoś robi 500fps na stock kwa i słabej sprężynie (sprężyny Guardera się nie liczą, wiadomo jak jest z guarderem)

Offline

#25 2013-11-13 17:20:15

 Snake

Użytkownik

Re: Witam

Pandziol chociażby tutaj http://www.koalicjapolnoc.pl/news.php?readmore=1097. Na m130 SHS osiągneli 510fps ...

Offline

#26 2013-11-13 18:18:47

pandziol

Użytkownik

Re: Witam

Otwierają mi się jakieś newsy.

Offline

#28 2013-11-13 19:57:48

pandziol

Użytkownik

Re: Witam

Dzięki teraz weszło,

510 jest ale bez wymiany części się nie obyło.
I założę się, że na tej sprężynie w chińskiej replice będzie tyle samo (oczywiście po wymianie gumy, dyszy, głowic i może komory hu).
Słowem, nie twierdzę, że nie warto kupować KWA ale w kategorii "fps/zł" chińczyki i tak są bezkonkurencyjne mimo tego, że trzeba wymieniać 50% części.

Offline

#29 2013-11-13 20:54:56

 Snake

Użytkownik

Re: Witam

Nie wiem czy widzisz ale tam wymienił tylko 3 części tłok, springa oraz HU i osiągnął 510fpsów. Koszt takiego zestawu to 100zł. W chinczykach musisz wymieniać wszystko i konkretnie to poskładać żeby wyszło tyle. Ja się męcze z moim osranym g36 i na m140 JBU wychodzi 470fps... powymieniałem wszystko a z reguły powyżej powinno być ponad 510fpsów... Nie wiem .

Offline

#30 2013-11-13 22:42:15

Agmar

Użytkownik

Re: Witam

zacząłem ostro zbierać kasę plus robota więc kwestia ceny repliki nie długo nie będzie miała znaczenia ale i tak najprędzej zacznę z wami strzelać po grudniu (jeśli ogóle coś organizujecie w tym czasie) i za bardzo nie znam sklepów z replikami więc byłbym bardzo wdzięczny za link do tej emki kwa podajże. A ze sklepów to znam tylko militaria.pl i taiwangun więc jak polecacie jakieś sklepy to chętnie sprawdzę je i co i jak

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Barcalla Hotel Apartments https://www.hotelstayfinder.com