Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2014-01-06 14:58:09

 Michal

Użytkownik

Witka . Michał

Cześć chłopaki.

Mam na imię Michał, mieszkam w Grodzisku, 24 lata, Tapicer

Zaczynam zabawę z ASG i szukałem ludzi gdzieś w tych okolicach, jednak żadnego ogarniętego forum itp. nie znalazłem prócz waszego.

Z tego co widzę jest was dużo, jesteście w porządku (przynajmniej jeśli chodzi o wypowiedzi na forum ).

Jeśli macie zdrowe wątroby i silną psychikę to przyjmijcie mnie na kilka strzelanek no i przy okazji chciałbym w ogóle zgłębić tajniki tego sportu.

Aktualnie moją pierwszą repliką jest AK47 CM.028a ,która do mnie jeszcze idzie.

Co jeszcze mógłbym napisać.... co do czasu to chwilowo dużo pracuję ,jednak gdy wolny weekend to chętny zawsze Posiadam swój samochód (o ile żona czegoś ode mnie nie chce ;/ )

P.S. Jako nowy nie mam wymagań, proszę was o pomoc przy rozpoczęciu mojej kariery w tym kierunku
Nie posiadam gg, jedynie mail,telefon i ewentualnie skype.

Offline

#2 2014-01-06 15:12:11

 Scorch

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Witamy i zapraszamy

Replika już jest, więc teraz musisz zadbać o ochronę oczu. Jakieś gogle albo okulary.
Opcjonalnie ochrona twarzy np. maski typu stalker.

Nie wiem co jeszcze. W sumie powyższe to są te wymagane. Zawsze polecam jeszcze dobre buty i rękawice jakieś.
Mundur to sprawa drugorzędna - tu już każdy kupuje to co mu się podoba

Offline

#3 2014-01-06 15:18:50

 Adamantor

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Witamy
Na hotel to osłona twarzy jest wręcz obowiązkowa- łatwo dostać z bardzo bliska
Wystarczy nawet kominiarka

Offline

#4 2014-01-06 15:22:14

Człowieczek

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Ja też z grodziska, i można by było jeździć jednym autem, zaoszczędzimy paliwo, i będzie łatwiej zabierać ludzi itd. Ogólnie, fajnie, że ktoś się chce strzelać z Grodziska

Edit

Mam 2 zapasowe hełmy, jak nie będzie przeszkadzał amerykański , to nie ma problemu

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Człowieczek (2014-01-06 15:23:12)

Offline

#5 2014-01-06 15:24:07

 Michal

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Poczytałem na forum,że jeśli chodzi o strój to używacie flecktarn, już także zamówiony.
maska i okulary także już zamówione. Muszę tylko spytać, co do baterii, czy standardowa wystarczy ,czy jednak zamówić mocniejszą niż 8,4V 1200mAh (oryg.)

Offline

#6 2014-01-06 15:25:48

 Michal

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Człowieczek napisał:

Ja też z grodziska, i można by było jeździć jednym autem, zaoszczędzimy paliwo, i będzie łatwiej zabierać ludzi itd. Ogólnie, fajnie, że ktoś się chce strzelać z Grodziska

Edit

Mam 2 zapasowe hełmy, jak nie będzie przeszkadzał amerykański , to nie ma problemu

Pozdrawiam

Super ! JA dopiero zaczynam , więc muszępoczekać,aż cały sprzęt dojedzie do mnie , no i ogólnie gdzie mieszkasz ? Zawsze można się spotkać i albo opowiesz mi co nieco o tym wszystkim (zaznajomisz), i jeśli pijesz złoty trunek to stawiam

Offline

#7 2014-01-06 15:26:47

Człowieczek

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Ja wiem, że nie kombinować z siłą, ale z samą batką. Z "doświadczenia" wiem, że LiPo wytrzyma zimę, czego nie zrobi nimh, prawda, Moris?

Offline

#8 2014-01-06 15:29:18

Człowieczek

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Na poznańskiej , a złotego trunku pić nie mogę, bo jeszcze mi nie wolno Jeszcze

Offline

#9 2014-01-06 15:31:55

 Michal

Użytkownik

Re: Witka . Michał

OK< rozpijać nie będę

Offline

#10 2014-01-06 15:33:23

 Scorch

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Mi tam nimh trzymał się zimą, ale owijałem sreberkiem do pakowania śniadania

Michał, jeśli planujesz zmianę baterii to tylko i wyłącznie na LIPO. Tyle że jeszcze ładowarkę wtedy musisz dokupić. Cała operacja wyniesie cię wtedy ok 100 zł (50 ładowarka + ok. 50 batka - w zależności od pojemności).

Akurat Flectarn to już nie najpopularniejszy wzór na tym forum. Teraz królują zajebiste WZety
Generalnie nie ma zasady co do munduru - każdy chodzi w czym mu się podoba.

P.S. Człowieczek to chyba tylko złotego Kubusia może pić narazie

Offline

#11 2014-01-06 15:35:04

 Michal

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Te WZ to znaczy jaki to jest ?

Offline

#12 2014-01-06 15:36:43

Człowieczek

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Ja np jako Grom (stylizacja na razie), a ostatnio jeden z naszych w brytyjskich uniformach jak chcesz jeśli Polska, to gadaj z nami (Scorch JWK)

Offline

#13 2014-01-06 15:37:53

Człowieczek

Użytkownik

Re: Witka . Michał

wz 93 "Pantera" Taki polski woodland

http://www.specops.pl/umundurowanie/wz93.jpg
najnowsze kroje

Offline

#14 2014-01-06 16:12:46

 Michal

Użytkownik

Re: Witka . Michał

"Człowieczek" , hełm spoko, dorzuci się maskowanie i będzie git Cały sprzęt dojdzie do mnie w tym tygodniu mam nadzieję ,więc jeśli chodzi o moją gotowość to pewnie od weekendu . PRacuje codzinnie od 6 rano do nawet 17.w soboty do 12,niedziele wolne. Coś jeszcze muszę wiedzieć na sam początek ?

Offline

#15 2014-01-06 16:31:20

Człowieczek

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Są limity FPS (Stopy na sekundę), ale jeśli masz karabinek nowy, to powinieneś się zmieścić w limicie do stzrelania seriami w lesie, a jak w budynkach, to nie wiem

Pozdrawiam

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BETÓNOVÉ Ĺ˝UMPY NĂĄmestovo ZaoberĂĄme sa usuwanie adblue