Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#46 2014-11-01 19:55:04

 Snake

Użytkownik

Re: Mierzyn - wybór terminu

To zróbmy kompromis i jedźmy do Jastrzebska na strome zbocza. Ja na przykład nie wiem gdzie sa te zielone wzgórza i znowu będzie szukanie bo my się spóźnimy bankowo. Jako że scorch ogarnia tu temat to niech on zadecyduje. Teren w Pniewach odpada w takim razie a według sondy którą założyłem głosy padły na Jastrzębsko.

Ostatnio edytowany przez Snake (2014-11-01 19:55:41)

Offline

#47 2014-11-01 20:07:07

 remik1402

Użytkownik

Re: Mierzyn - wybór terminu

A sory Scorch myślałem że do Pniew jest dalej A zbiórka 8:30 pod Tesco?


Stay low, go fast. Shoot first, die last. One shot one kill. Not luck all skill

Offline

#48 2014-11-01 20:23:35

 Scorch

Użytkownik

Re: Mierzyn - wybór terminu

Ok, ankieta mówi że Jastrzębsko - więc niech zostanie Jastrzębsko.

Zbiórka 8:30 Tesco. Maks 9:00 na miejscu. Pasi wszystkim teraz???

Offline

#49 2014-11-01 20:24:33

 Krzyho

Użytkownik

Re: Mierzyn - wybór terminu

OK

Offline

#50 2014-11-01 20:45:08

 marcin

Użytkownik

Re: Mierzyn - wybór terminu

Miejscówka: Jastrzębsko

1. Komandos
2. Scorch
3. Wilku
4. Lisek
5.Dusty
6. Snake
7.Paweł
8.Ponpon
9. Michał
10.Krzyhu
11. Remik (Jeśli nie Pniewy)
12. Seba
13. Marcin

Offline

#51 2014-11-01 20:55:04

 Scorch

Użytkownik

Re: Mierzyn - wybór terminu

Ostatnia sprawa jeszcze.
Snake, piszesz że nie na Zielone Wzgórza bo nie wiesz gdzie są i będziesz szukał. Co za problem żeby przyjechać na zbiórkę pod TESCO tak jak WSZYSCY na tym forum? Przecież m.in z tego względu spotykamy się w jednym miejscu, żeby razem jechać. Tym bardziej jak nie wiecie gdzie jest miejscówka. Skoro wszyscy mogą przyjechać na wyznaczoną godzinę pod Tesco to myślę, że Wy także
To chyba nie jest taki wielki problem, yo?

A jeśli wiecie gdzie jest miejscówka to ok, może być na miejscu strzelanki ale też nie za późno. Potem trzeba od nowa wybierać składy, robić rotacje, mieszać itp. Możemy ustalić np. zbiórka 08:30 pod Tesco, o 09:00 na miejscu strzelanki - i tego się od teraz trzymajmy.

I żeby było jasne - to tyczy się wszystkich, nie tylko Snake z ekipą

Offline

#52 2014-11-01 21:00:16

 Komandos

Użytkownik

Re: Mierzyn - wybór terminu

Scorch na prezydenta!


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#53 2014-11-01 21:32:30

 Snake

Użytkownik

Re: Mierzyn - wybór terminu

Ogółem sprawa wygląda tak że wy wybieracie świetna godzinę. Ja np po tygodniu pracy jak i Ponpon i inni nie mają zamiaru wstawać specjalnie o 7 00 rano żeby zapierdalać na strzelankę i później po południu łazić zmulonym. Większość ludzi jak to mówisz którym pasuje przyjazd na zbiórkę ma pod tesco chwilę drogi bo są na miejscu tzn. z Nowego Tomyśla, nie chcę tutaj wywoływać żadnej kłótni ani nikogo wyzywać czy coś z tych rzeczy ja tylko tłumaczę dlaczego nie pojawiamy się na zbiórce jakby co.

Ja jadę na strzelankę się zrelaksować i dlatego przyjeżdżamy z reguły godzinę później żeby ze spokojem sobie przyjechać. Dla niektórych godzina to jest mało ale dla mnie to dużo i tyle w temacie. Jak jeździmy na strzelanki do Mierzyna to ludzie tam robią specjalnie strzelankę na 10 00 czy na 10 30 żeby każdy ze spokojem przyjechał załadował się i postrzelał. Można przecież strzelać do godziny 16 00.
Tak samo jak robię strzelankę w Pniewach to pytam się ludzi która im godzina odpowiada bo wiem że trzeba dojechać wstać wcześniej itd.

P.S. Pandziol kiedyś dojeżdżał na 10 30 i nie było z tym problemów. Co do dzielenia składów to żaden problem bo nas jest raptem trzech.

Ostatnio edytowany przez Snake (2014-11-01 21:37:33)

Offline

#54 2014-11-01 21:54:27

 Komandos

Użytkownik

Re: Mierzyn - wybór terminu

Snake ja pracuje od poniedziałku do soboty i nieraz idę w sobotę na popołudnie do 22:00 pracuje + godzina dojazd więc w domu jestem po 23:00. Szykuje się na strzelanke i idę spać ok. północy. W niedziele rano wstaje o 6:30 bo mam raptem 16km więcej do Tomyśla niż Wy z Pniew. Na koniec dnia idę na nockę na 22:00 jeszcze do pracy. Można? Można! Pytanie tylko jak komu zależy. Co do strzelania do 16:00, to powiem tak. Mi to osobiście by nie przeszkadzało, ale większość osób chce spędzić też trochę czasu z żonami i dziećmi. Szanuje to i dlatego się podstosowuje.


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#55 2014-11-01 22:24:17

 Scorch

Użytkownik

Re: Mierzyn - wybór terminu

Ok, rozumiem Twoje argumenty ale...to że masz ochotę pospać godzinę dłużej nie jest powodem dla którego całe środowisko będzie zmieniało porę strzelanki. Tym bardziej, że każdy z wstaje w tygodniu do pracy/szkoły. Równoważnie do tego co napisałeś są osoby które nie mogą strzelać do 16:00, bo chcą mieć jeszcze coś z tej niedzieli. I jest 1:1 w argumentach. Była też spora liczba osób która jedzie po godzinie 13:00 do domu i właśnie dlatego spotykamy się wcześniej. Po prostu żeby dłużej postrzelać w większym gronie. Równie dobrze mogę Ci napisać że skoro czujesz się zmęczony po strzelance, to kładź się w sobotę godzinę wcześniej i będziesz miał godzinę snu więcej

Ustalenia (09:00 na miejscówce) te obowiązywały jeszcze za czasu istnienia RATu i Enji i wszyscy dostosowali się do tego. Jedynym wyjątkiem był Pandziol i osoby jadące aż z Poznania. I to tylko dlatego że miały do przejechania 60 kilosów z Pozka.

Dajesz przykład, że w Mierzynie strzelanki zaczynają się o 10:00. No i co z tego? To są ustalenia środowiska międzychodzkiego, tutaj są NASZE ustalenia.

Ok, RAT przestał działać, a my strzelamy dalej więc możemy zrobić sondę o której mają być strzelanki. Nie widzę żadnego problemu. Ustalimy godzinę i się tego trzymamy. Czy to będzie 08:30, czy 10:00 czy inna godzina....Albo od razu pójdziemy na kompromis i zrobimy tak: zbiórki pod Tesco 09:00, na miejscu strzelanki 09:30.

Ostatnio edytowany przez Scorch (2014-11-01 22:31:43)

Offline

#56 2014-11-01 22:31:31

Dustuś

Użytkownik

Re: Mierzyn - wybór terminu

Mi tam 8:30 pasuje. A spać chodzę o 12 w nocy


GET SUM!

Offline

#57 2014-11-01 22:41:55

 Komandos

Użytkownik

Re: Mierzyn - wybór terminu

8:30 pod TESCO i 9:00 na miejscówce. Tak było zawsze i nie widzę potrzeby tego zmieniać. Jak Pniewy chcą pospać, to trudno, dojadą później i tyle, tylko żeby zaś nie było, że "na zielone nie jedziemy, bo przyjeżdżamy później i nie wiemy gdzie to jest"
Nie  ma co tu się rozpisywać teraz, bo spamujemy w temacie. Jeżeli dużo osób będzie miało problem z godziną, to zrobimy sąde i po sprawie.
Temat uważam za zamknięty.


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#58 2014-11-02 00:03:58

 Snake

Użytkownik

Re: Mierzyn - wybór terminu

Spoko tylko nie potrzebnie się spinacie bo żadnego problemu w tym Ja nie widzę. Ja również szanuję wasze zasady jak najbardziej tylko zgodzę się z Komandosem co napisał " Jak Pniewy chcą pospać to trudno dojada później i tyle" a jak napisałeś wcześniej Scorch jak komuś miejscówka nie pasuje np. Zielone Wzgórza to nie musi przyjeżdżać ale nikt nie naciskał na maxa na ten teren, przecież mogliście jednogłośnie wszyscy powiedzieć "Jedziemy na zielone!!!" i my byśmy mieli że tak powiem gówno do powiedzenia .
Dlatego założyłem też szybko sondę i padły głosy na Jastrzebsko i jedziemy do Jastrzebska i nic to nie zmienia praktycznie .
To że my jutro wbijemy na godzinę ok 10 00 to tylko my tracimy na tym bo mniej postrzelamy a problemu z teamami nie ma żadnego bo podzielić zawsze się dało w dosłownie 10 sekund i po problemie. Jak ktoś ma coś jeszcze do dodania to niech napisze.
A jeśli wam przeszkadza to że my się spóźniamy i naprawdę to utrudnia ogółem zabawę czy cokolwiek to również to napiszcie a ja z moimi kumplami postaramy się ustawiać budziki wcześniej i chodzić po prostu wcześniej spać i tyle :] bo to że to są wasze zasady to się zgadzam w 100% i nie będę ich zmieniał.

Tyle mam do powiedzenia, obgadamy to jutro w sumie na strzelance jakby co . Do zobaczenia .

Offline

#59 2014-11-02 10:34:21

Re: Mierzyn - wybór terminu

Skisłę xD


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Armenia