Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2013-11-06 22:25:58

Agmarrr

Gość

Witam

Witam jestem Mateusz mam 16lat i mieszkam w Nowym Tomyślu i szukam grupy do asg :) bo jakoś przedtem nie mogłem znaleść żadnej grupy to nie zakupywałem sprzętu ale jeśli jest możliwość dojścia to bardzo chętnie dojdę i w biegu do sklepu :D

#2 2013-11-06 23:01:13

 Komandos

Użytkownik

Re: Witam

Witam.
Masz już jakiś sprzęt na oku?


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#3 2013-11-06 23:14:17

Re: Witam

Może gietkę chciałbyś kupić?


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

#4 2013-11-06 23:15:42

Agmarrr

Gość

Re: Witam

Nadal szukam czegoś ciekawego i jestem otwarty na porady.

#5 2013-11-06 23:19:23

 Snake

Użytkownik

Re: Witam

Podaj ile masz funduszy i co Cię interesuje tzn. jaki model repliki m4/16, kałasze giety empeśmiecie czy coś w ogóle innego.

Offline

#6 2013-11-06 23:22:15

Agmarrr

Gość

Re: Witam

Z funduszami mi ciężko powiedzieć bo jeszcze jestem zależny od starszych ale powiedzmy że 800zł i tak to m16 z pewnością

#7 2013-11-07 14:23:55

 Snake

Użytkownik

Re: Witam

Ogółem z emkami trochę ciężko do tej ceny bo nic ciekawego moim zdaniem nie ma. Za mke boyi rządają ponad 600 co wolałbym kupić używkę takiej m4 ale od g&p lub KWA. Z nowych karabinków polecam serię kałaszów od BOYI ew. cymowskie kałasze z seri 0.40, 0.45, 0.48. Giety Aresa fajne, z tańszych to też cyma boyi lub JG. Nie wiem za to jak się mają emeczki od CYMY ale jak działają tak jak kałasze cymy to warto.
Pytanie czy to twoja pierwsza replika i czy zaczynasz dopiero zabawę z asg i też pytanie czy 800zł na replikę czy na cały sprzęt chcesz wydać bo to ważne, bo kulki trzeba kupić, okulary i jakiś tam mundur ewentualnie.

Offline

#8 2013-11-07 14:41:49

Agmarrr

Gość

Re: Witam

No z ASG to pierwszy raz (no chyba że podwórkowe strzelanie się liczy) głównie to uczestniczyłem w starciach ale w painbollu a te 800 to tak całościowo no chyba że zacznę odkładać ale to z 2-3 miesiące musiałbym czekać aż bym coś uzbierał i jaki konkretnie ma być ten mundur?

#9 2013-11-07 17:21:00

 Komandos

Użytkownik

Re: Witam

Replike emki dostaniesz za ok 400 - 450zł (używke, bo sie lepiej opłaca). Jak by była do remontu, to moge pomóc. Mundur to jaki Ci sie tylko zamarzy. Niemiecki flecktarn jest ochydny, ale najtańszy, bo za 20zł kupisz. Polski wz.93 za ok 100zł (polecam, sam taki mam) Jest jeszcze DPM, jest tani i nawet ładny. Dzisiaj lub jutro jak będę miał czas, to Ci czegoś poszukam.
ps.
Firmowe repliki radziłbym odpuścić, bo to jest to samo co chińczyk, tylko zrobiony gdzie indziej. Najlepiej brać takie firmy jak:CYMA, BOYI, JG


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#10 2013-11-07 17:22:07

 Scorch

Użytkownik

Re: Witam

Ja powiem tak, żaden konkretny mundur nie jest wymagany. Każdy chodzi w czym chce i w czym mu się podoba, bo jesteśmy społecznością lokalną, a nie teamem

Jeśli chodzi o replikę to najważniejsze, żebyś wybrał to co tobie się podoba. Jakby nie było jeśli kupujesz replikę w podobnym przedziale cenowym to niezależnie czy kupisz gietę, kałacha czy emkę to strzelać będzie podobnie. Co najwyżej będzie się różnić wytrzymałością bebechów (patrz zdolność do pękania gearboxa v2, a v3).

Btw. Witamy.

Offline

#11 2013-11-07 20:13:11

Agmarrr

Gość

Re: Witam

a gdzie taki mundur można kupić?

#12 2013-11-07 20:57:19

 Snake

Użytkownik

Re: Witam

Gadasz głupoty komandos i się nie zgadzam że repliki chinskie sa takie same jak markowo -,0. Markowe 330fps kulka poleci tak samo jak chinskie 430fps... poza tym nie mówiąc już o jakości wykonania i spasowania części przy markowych. Wiadomo że droższe i z chinczyka też można zrobić koszerny sprzęt ale trzeba się trochę pomęczyć i babrać a kolega zaczyna zabawę więc nie wiem czy ogarnie temat.

Ale skoro kolega zaczyna to możesz brać na początek coś chinskiego, nawet używkę jak Ci to właśnie ktoś poskłada (komandos się deklarował ;p) więc spoko. Mundur dostaniesz na allegro i tak samo jak polecam WZ większość ludzi z tym teraz biega bo po prosty jest ładna. Flecktarn tani ale śmierdzi niemcami i nie polecam chociaż dobrze maskuje. I na start jak kupisz jakąś replikę to proponuję wymienić gumkę hopup na jakąś normalną (g&g zielona, systema energy, niebieski madbull, guarder biały).
P.S. Na tor lotu kulki duży wpływ mają kulki. Używanie kulek jakości PJ czy MADBALLs i gwiazdek śmierci różnie wpływa na celność i zasięg giwery i nie raz się na tym przejadłem. Pozdro.

Offline

#13 2013-11-07 21:25:38

 Scorch

Użytkownik

Re: Witam

WZ tak, ale nie stary bawełniak Jak już to RIPSTOP/wersja letnia, który użytkuje się o wiele lepiej. Na allegro można trafić na egzemplarze w cenie bawełniaka, więc jak już ma być WZ93 to polecam ripstop/wersja letnia.

Offline

#14 2013-11-07 23:33:33

 jedrek386

Użytkownik

Re: Witam

Witam jak chcesz kupić mundur to zgłoś się do mnie. Niedługo jadę do sklepu camouflage w poz. Kupiłem tam wz bawełniaka za 50 zł... Więc cena dobra. Ma dużą ofertę M16 ma kumpel do sprzedania ale w wersji snajperskiej spr czy jakoś tak ( nie znam sie na emkach)
Pozdro


Zawsze bądź sobą...no chyba, że możesz być Batmanem.... w takiej sytuacji lepiej być Batmanem.

Offline

#15 2013-11-08 09:45:52

Re: Witam

Ja ci mogę ogarnąć DPMa za 20zl, tylko wymiery sweje podej


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews hotelstayfinder