Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2012-07-07 11:59:50

 Mad Monkey Gunslinger

Użytkownik

Grupa z Pniew

Witam jestem przedstawicielem grupy z Pniew, pisałem już z jednym członkiem RATu i przekierował mnie tu z moim pytaniem, a mianowicie brzmiało ono czy RAT byłby chętny się z nami postrzelać w tą niedzielę najlepiej gdzieś na waszym terenie.

Offline

#2 2012-07-07 12:47:11

krissnt

Administrator

Re: Grupa z Pniew

Siemasz, RAT jest już raczej historią, no ale forum zostało, gdzie cała lokalna społeczność umawia się na strzelanie. Po prostu dopisujecie się, ze będziecie na strzelaniu, najlepiej gdybyś uzupełnił dane kontaktowe w dziale bodajże "sprawy forum"/kontakty, bo potem zdarza się, że czekamy za kimś pół godziny, a on śpi bo się rozmyślił. Zapraszamy resztę grupy do rejestracji.

Spotykamy się w zasadzie co niedzielę o 8.30 pod (w zasadzie ZA) TESCO w Tomyślu i stamtąd ruszamy dalej. Miejscówki mamy 5-30km od Tomyśla, więc doliczcie jeszcze konieczność dodania tej drogi.

Gramy raczej na ogólnopolskich zasadach bez wydziwów: limity FPS - powyżej 450 - semi, czerwone szmaty lub kamizelki odblaskowe do oznaczania trafionych.

Uzupełnij numer kontaktowy w tamtym temacie, dopisz ilość ludzi do tematu na niedzielę, no i do zobaczenia.

Offline

#3 2012-07-07 12:55:06

pandziol

Użytkownik

Re: Grupa z Pniew

Siemka. Zapodaj jakiś link do strony albo galerii z Waszymi fotkami. Chętnie zapoznam się wizualnie. W niedzielę mnie ni ma.

Offline

#4 2012-07-07 13:35:30

 Mad Monkey Gunslinger

Użytkownik

Re: Grupa z Pniew

czyli zbieracie się o 8.30 rano koło tesco w niedzielę. a jakiego typu macie tereny??

Offline

#5 2012-07-07 13:37:11

krissnt

Administrator

Re: Grupa z Pniew

Lasy

Troche górek, troche otwartego terenu, troche paproci, troche traw, troche zielono, troche sucho, troche liściasto i troche iglasto - dokładnie tak

Offline

#6 2012-07-07 13:41:23

 Mad Monkey Gunslinger

Użytkownik

Re: Grupa z Pniew

a jakieś budynki macie??

Offline

#7 2012-07-07 14:04:53

 SUMO

Użytkownik

Re: Grupa z Pniew

Siemanko:). Kriss, o naszych terenach to nie laska, o kambodzy w powodowie . Witam ekipe w Pniew, ja jestem przedstawicielem ekipy WGS WILK z Wolsztyna. Moja ekipa gra praktycznie co tydzien z ziomkami z NT . A co do twojego pytania o budynki, to samego budynku nie ma, ale jest stare gospodarsto, w ktorych gramy na zasadach CQB, ale wyjasnianie co i jak zostawiam Tobie Kriss


''Żyje po to by walczyć, walczę po to by żyć''

Offline

#8 2012-07-07 14:12:51

 Mad Monkey Gunslinger

Użytkownik

Re: Grupa z Pniew

czyli jutro zbieracie się o 8.30 koło tesco, a jaka jest odległość do terenu waszej jutrzejszej strzelanki??

Offline

#9 2012-07-07 14:28:57

 Scorch

Użytkownik

Re: Grupa z Pniew

Witam Ze mną gadałeś na wmasg.
W odpowiedzi na Twoje pytanie: zbiórka o 8:30 koło tesco. Z tego co widzę to jutro jedziemy na Szarki, zaraz za Borują Kościelną (kilka kilometrów za NT).

Ps. Ja nie jestem członkiem RATu ;P Co najwyżej jestem zarejestrowany na forum RATu

Offline

#10 2012-07-07 20:46:19

 Korczu

http://img200.imageshack.us/img200/2851/sniperq.gif

Re: Grupa z Pniew

Scorch on ze mną też pisał na WueMie i ja go skierowałem na forum, może więc o mnie chodziło


Can't kill what you can't see...

Offline

#11 2012-07-07 22:45:27

krissnt

Administrator

Re: Grupa z Pniew

Monkey, a Wy macie jakieś budynki? U nas tragedia z tym, a strasznie chętnie bym postrzelał w jakimś miejskim terenie Proszę powiedz, że macie jakąś zajebistą fabryke opuszczoną albo cos

Offline

#12 2012-07-07 23:47:49

 Scorch

Użytkownik

Re: Grupa z Pniew

XD Już myślałem, że przypisano mi tytuł RATu ;P
Chociaż też adres forum podałem

Ostatnio edytowany przez Scorch (2012-07-08 00:11:10)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BETÓNOVÉ Ĺ˝UMPY NĂĄmestovo ZaoberĂĄme sa przegrywanie kaset vhs warszawa