Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2012-07-25 19:33:35

PunI

Użytkownik

Parę pytań w sprawie dołączenia do ekipy

Witam,
świeżo co zarejestrowałem się na forum i mam parę pytań.
Miałem kiedyś styczność z ASG. Dosyć długo spotykaliśmy się też co niedziele i ustalaliśmy plan dnia co robimy. Po jakimś czasie główny szef wyprowadził się z miejscowości w której organizowane były strzelanki i nikt nie chciał przejąc pałeczki. Klub się rozpadł

Mieszkam nie daleko Nowego Tomyśla i chciałbym dołączyć do Waszej ekipy - czy jest taka możliwość?

Jak wyglądają Wasze spotkania? Czytałem, że spotykacie się co niedziele, ale czy oprócz tego macie też jakieś zgrupowania odnośnie ASG na których omawiacie sprawy związane ze strzelaniem ? Oprócz forum.

Póki co nie mam żadnej broni bo wszystko sprzedałem i tu jest problem. Jeżeli przyjechałbym na zjazd to czy ktoś na dobry początek mógłby pożyczyć jakiś pistolet czy nie ma najmniejszych szans ? Trochę to dziwne takie pożyczanie, ale niezbyt opłacalne byłoby kupienie broni, a później z niej nie korzystanie.


Pozdrawiam, proszę o odp.

Offline

#2 2012-07-25 19:36:44

pandziol

Użytkownik

Re: Parę pytań w sprawie dołączenia do ekipy

he he. Jak bym czytał o sobie

Offline

#3 2012-07-26 07:57:54

pandziol

Użytkownik

Re: Parę pytań w sprawie dołączenia do ekipy

Co do reszty pytań.
Jeśli spotkamy się na strzelance to jakąś replikę mogę Ci pożyczyć. Problem w tym, że bywam rzadko.

Spotkania wyglądają tak, że zbieramy się pod tesco i jedziemy do lasu.

Offline

#4 2012-07-26 17:29:56

Re: Parę pytań w sprawie dołączenia do ekipy

RAT istnieje już tylko w legendach, za to jest exno, dlatego radzę ci się do nich zgłosić.

http://www.ranger-airsoft-team.pun.pl/v … php?id=661

Offline

#5 2012-07-26 19:34:50

PunI

Użytkownik

Re: Parę pytań w sprawie dołączenia do ekipy

Link nie działa Czyli nie spotykacie się już tak często, czy nie ma chętnych?

Offline

#6 2012-07-26 19:44:45

 kwass

http://img691.imageshack.us/img691/6826/medic.gif

Re: Parę pytań w sprawie dołączenia do ekipy

Spotykamy się regularnie co tydzień, lecz ekipa RAT już się rozpadła jakiś czas temu, ekipy nie ma lecz ludzie pozostali, więc z ludzmi na strzelaniach nie ma problemu.

www.exno.pl tutaj jest stronka nowej ekipy


pa kamilek jebjebjebjebjebjebjeb z dzidy jeb jeb jebjeb jebjebjeb jebjeb i na koniec z obrotówy jeeb "łódź podwodna tu ponton jak słyszycie mnie i rmf"

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Palau