Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2012-10-15 16:41:46

 PonPon

Użytkownik

Scenariusz na grzyby :D

Ludzie mam fajny scenariusz prosty i nawet ciekawy. Słuchajcie potrzebny jest nam :
-Las nie za duży i by były w nim grzyby
-rekwizyty ( 2 skrzynie jakąś  line lub taśmę i parę atrybutów )
-ktoś kto się zna na grzybach  ja się znam czyli już mogę być w jednej drożynie
-18 osób minimum  :PPP

Scenariusz:
za lasami górami i różnymi pierdołami znajdują się dwie korporacje w których skonstruowano plany bomby biologicznej z użyciem grzybów. Korporacje chcą się nawzajem wytłuc i zgarnąć jak najwięcej dla siebie .Celem 2 korporacji będzie zebranie jak największej ilości grzybów i dostarczenie jej do swojej bazy gdzie zostaną sprawdzone i wykorzystane (jadalne liczą się jako 3 trojaki ) .W czasie rozgrywki zbieramy grzyby przy okazji atakujemy wroga i możemy zabijać wrogów i zabrać ich grzyby .Trzeba również kryć swoja bazę ponieważ gdy zostanie przejęta przez wroga automatycznie drożyna ta przegrywa  .Osoby które zginęły udają się do swojej bazy i odczekują w niej 8 min i wkraczają do akcji by znów podjąć zadania. Można też zabrać zakładników i dowiedzieć się od nich gdzie położona jest baza wroga. Czas scenariusza to jakaś godzina do półtorej.

Co wy na ten pomysł czy się wam podoba gdzie go można wdrążyć w życie jakie ulepszenia można dodać .Ja tylko rzuciłem pomysł pomóżcie to może wypali :PPP

Offline

#2 2012-10-15 17:11:01

 Komandos

Użytkownik

Re: Scenariusz na grzyby :D

Nie no tym przebijasz wszystko! Powiem Ci szczerze, że strzelam już się trochę czasu i jeszcze nigdy nie znalazłem nawet jednego grzyba! Ja ich po prostu nie widzę! Ogólnie sam pomysł jest dość... niekonwencjonalny. Osobiście wolałbym zastąpić grzyby jakimiś rekwizytami.


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#3 2012-10-15 17:32:48

 PonPon

Użytkownik

Re: Scenariusz na grzyby :D

bo nie szukałeś tylko strzelałeś się zawsze może być ten pierwszy raz :PPP

Offline

#4 2012-10-15 17:36:01

 Shanti

Użytkownik

Re: Scenariusz na grzyby :D

Tak, w środowisku airsoftu powinno się rozwijać umiejętności grzybobrania, ponieważ nigdy nie wiecie kiedy przyjdzie wam koczować w lesie i zabraknie wam jedzenia. Będziecie musieli wtedy wpiepszać grzyby
Nietypowy scenariusz, tylko Ponton mógł go wymyślić


"Ludzie zawalili sprawę w dniu, gdy kule zaczęły symbolizować pokój..."

Offline

#5 2012-10-15 20:45:06

Jeżyk

Użytkownik

Re: Scenariusz na grzyby :D

Scenariusz nie tyle co nietypowy, ale ciekawy i interesujący.  Z chęcią wybrałbym się z repliką na grzybki. Tylko albo wprowadzić jakieś charakterystyczne pojemniki na grzyby dla każdego, albo dać rekwizyty. (pojemniki ze w zględu na to, że grzyby lubia się przemieniać dość szybko w papke, zwłaszcza, jak się na nie padnie.)

Pomysł całkiem spoko, zwłaszcza do lasu.

Offline

#6 2012-10-15 21:41:20

krissnt

Administrator

Re: Scenariusz na grzyby :D

Specjalnie dla Was, zdradze tajemnice ze w nadchodzacym scenariuszu ode mnie tez bedzie mozna zebrac grzyba naprawde! polecam

Offline

#7 2012-10-15 21:45:01

 Mad Monkey Gunslinger

Użytkownik

Re: Scenariusz na grzyby :D

Naprawdę?? a będzie z tym związane jakieś dodatkowe zadanie??

Offline

#8 2012-10-15 21:54:10

 Snake

Użytkownik

Re: Scenariusz na grzyby :D

HAHAHAHAH xD

Offline

#9 2012-10-15 22:28:14

 PonPon

Użytkownik

Re: Scenariusz na grzyby :D

Jest wiec ciekawie :PPP trza dopracować czekam na uwagi i pomysły i można go wykorzysta póki bio-chemiczne  grzyby jeszcze rosną :PPP

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ranger-airsoft-team.pun.pl