Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#46 2014-02-16 07:14:08

 Michal

Użytkownik

Re: Strzelanka 16.02.

Panowie i Pani Jest 7 rano, 7 stopni C, nie pada ( u mnie w Grodzisku przynajmniej ) , więc jak ? Ubierać się czy nie

Offline

#47 2014-02-16 07:22:59

 Shanti

Użytkownik

Re: Strzelanka 16.02.

To dawajcie wiara na Chojniki
Dali męska decyzja Pany - wbijamy w las polować 

Ostatnio edytowany przez Shanti (2014-02-16 07:24:54)


"Ludzie zawalili sprawę w dniu, gdy kule zaczęły symbolizować pokój..."

Offline

#48 2014-02-16 07:24:29

 Michal

Użytkownik

Re: Strzelanka 16.02.

Też jestem za tym. Prognoza pogody jest taka, że zachmurzenie, ale deszczu dzisiaj już nie ma być u was Więc dawać wiara do lasu

Offline

#49 2014-02-16 07:35:07

 Komandos

Użytkownik

Re: Strzelanka 16.02.

PonPon napisał:

Czy wy jesteście normalni ludzie.... Jest 23:00 a temat jest założony od poniedziałku, już sobie rozplanowałem jutrzejszy dzień, a teraz muszę go zmieniać bo się wam zachciało zmieniać miejscówkę bo może padać co wy z cukru jesteście? Można zmieniać terminy daty miejsca spotkania ale nie 10 godzin przed strzelaną, trochę rozsądku w tym wszystkim i rozwagi a nie na szałaputa wszytko robicie, ja nie przyjadę bo nie mam repliki to mówię od razu. Wasza organizacja jest na bardzo wysokim poziomie i to muszę podkreślić, zawsze gdy przejeżdżamy do was bynajmniej ja mam takie poczucie ze nikt nigdy nic nie wie i nie umie nic objaśnić...
Chciałem sobie postrzelać bo nie strzelałem od jakiegoś miesiąca ale widzę że nie da rady...

Przypominam, że to Wy niewiele wcześniej zdecydowaliście, czy w ogóle będziecie. Sytuacja powtaża sie notorycznie. Nie potraficie sie wcześniej określić? Co do organizacji, to wszyscy inni wiedzą o co chodzi, tylko z Tobą jest non stop problem.


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#50 2014-02-16 11:53:05

 Snake

Użytkownik

Re: Strzelanka 16.02.

Dobra skończcie biadolić o tym, prosta sprawa Ponpon nie lubi CQB i nie ma co się oszukiwać, nie miał repliki a z czyjąś to nie ta sama zabawa i się napalił na las a wy zmieniliście zdanie w ostatniej chwili co do terenu.
Co do tego że my zdecydowaliśmy się na przyjazd nie wiele wcześniej nie zależało od tego bo deszcz tylko od innych czynników które było ciężko pokonać (ciężej niż deszcz który i tak nie pada).
Wy u nas byliście może z 5 razy my u was z 25 nie żebym coś mówił że macie do nas przyjeżdżać bo nie o to tu chodzi bo wy nas nie wołacie tylko my sami do was chcemy przyjeżdżać się ponapierdalać bo nas jest po prostu mało ale uszanuj to że załatwić dojazd nie jest łatwo tak samo jak wam.
Ja byłem przekonany w poniedziałek że bd miał transport niestety w piątek nie dość że zdychałem to jeszcze mi stary powiedział że idzie do roboty... ;/.
Podsumowując proponuję na przyszłość (ja akurat zakładałem temat więc mogłem to zrobić), zakładać ankiety jak kiedyś na jaki teren się wybieramy i głosujemy do godziny 18 00 w sobotę i wtedy jasno i klarownie będzie kto na co się pisze czy na deszcz jak będzie padał czy na hotel itd.
P.S. Sory że nie dojechaliśmy i nie odebrałem telefonu ale poszedłem spać o 5 rano więc nie dałem rady.

Offline

#51 2014-02-16 12:25:32

Re: Strzelanka 16.02.

1. Czemu ty się wypowiadasz a nie PąPą, skoro to nie z tobą są problemy.
2. Strzelanka i tak miała się odbyć - serio nie rozumiem, że wybór terenu to aż tak wielki problem.
Wczoraj lało więc zasugerowałem hotel, który jest jedynym miejscem gdzie nie obchodzą nas warunki atmosferyczne.
Akurat rano zrobiło się ładnie i pojechaliśmy do lasu, z resztą była mowa, że jeśli nie będzie padać to na Chojniki pojedziemy.
3. Czemu tak późno to wszystko było ugadane? No, czemu?
HI PO KRYZ JA


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

#52 2014-02-16 12:28:34

 PonPon

Użytkownik

Re: Strzelanka 16.02.

ja się lepiej może nie będę już wypowiadać

Offline

#53 2014-02-16 12:32:27

 Snake

Użytkownik

Re: Strzelanka 16.02.

Dobra srać już na to Boże... nie piszcie już i będzie spokój bo ktoś zara znowu wyjebie i będziemy ciągnąć to bez końca.

Offline

#54 2014-02-16 12:37:23

 Michal

Użytkownik

Re: Strzelanka 16.02.

Dobry pomysł z ankietami. Ale najlepiej by było po prostu przyjechać pod tesco o 8.30 i tam na żywo podjąć wspólną decyzję bo może akurat zacznie padać i tajfun będzie przechodził. No wiecie o co chodzi A z tesco ruszamy zawsze więc wolne miejsca są w autach (sam mam 4 wolne ) więc po prostu przyjechać tam:) A strzelanka się odbyła. Było spox choć teraz zaczyna mnie kostka strasznie napierdalać. Chyba wdepłem w gówno sarny hahaha

Offline

#55 2014-02-16 12:59:50

Re: Strzelanka 16.02.

Następna gówniana sprawa...


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

#56 2014-02-17 20:40:29

 Adamantor

Użytkownik

Re: Strzelanka 16.02.

Michał przynajmniej miał szczęście że WDEPNĄŁ ;D

Offline

#57 2014-02-18 21:17:33

 jedrek386

Użytkownik

Re: Strzelanka 16.02.

Haha gówniana sprawa no w sumie dobrze, że się nie wczołgał tak jak ty ;p


Zawsze bądź sobą...no chyba, że możesz być Batmanem.... w takiej sytuacji lepiej być Batmanem.

Offline

#58 2014-02-19 07:54:56

krissnt

Administrator

Re: Strzelanka 16.02.

Kurwa Jędker tłumacz życia. JAK DOBRZE, ŻE JESTEŚ - nikt by inaczej nie zrozumiał.

Offline

#59 2014-02-19 19:08:35

 jedrek386

Użytkownik

Re: Strzelanka 16.02.

hahahaha


Zawsze bądź sobą...no chyba, że możesz być Batmanem.... w takiej sytuacji lepiej być Batmanem.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Horizonte Azul ehotelsreviews