Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2014-03-06 23:29:29

 PonPon

Użytkownik

zamówienie z allegro

Witam! planuje sobie 2 ghillaka na wiosnę zrobić ale samemu zamawiać materiały to znowu mnie wyjdzie ze 60 dych za same przesyłki nie licząc materiałów, pytam się czy może ktoś by nie chciał sobie tez zrobić ghillaka czy może viperhooda, czy też zwykłej siatki maskującej np. na plecak. Ewentualnie mogę komuś pomóc w robieniu czy też zrobić odpłatnie ale tylko małe rzeczy ponieważ strasznie długo się z tym siedzi plotąc to...

Offline

#2 2014-03-07 16:50:47

 Joohhny

Użytkownik

Re: zamówienie z allegro

Offline

#3 2014-03-08 11:26:39

 PonPon

Użytkownik

Re: zamówienie z allegro

Samemu się robi własne ghillaki pod swoje preferencje a nie kupuje gotowce bo to z lepsza bezsensu...

Offline

#4 2014-03-08 12:51:13

 Joohhny

Użytkownik

Re: zamówienie z allegro

Ale tam mowisz kolesiowi co chcesz i on ci to zrobi

Offline

#5 2014-03-08 14:15:30

 Komandos

Użytkownik

Re: zamówienie z allegro

Ghillaki sraki! Jak snajper do dupy, to i najlepsze ghillie mu nie pomoże. Ja nie mam żadnego ghillie ale tak dobieram pozycje, że mnie nie widać.


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#6 2014-03-08 14:33:53

 Snake

Użytkownik

Re: zamówienie z allegro

<śmiech>.

Offline

#7 2014-03-08 15:06:07

 Adamantor

Użytkownik

Re: zamówienie z allegro

Śmiechłem jak słyszałem reakcję wroga na ostrzał (Kąkolewo)

Offline

#8 2014-03-08 15:30:06

 Komandos

Użytkownik

Re: zamówienie z allegro

Dokładnie! Ponpon może rundka sam na sam? 2 "snajperów", Jeden zwycięzca!


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#9 2014-03-08 19:53:11

 PonPon

Użytkownik

Re: zamówienie z allegro

dobrze zrobiony ghillak (czyli zrobiony pod daną porę roku/teren) połączony z żywą roślinnością daje bdb efekt przy dobrym dobraniu miejsca, dodaj do tego sobie cichą replikę z bdb zasięgiem i celnością i jesteś praktycznie nie wykrywalny, ale ja w snajpera się nie bawię bo nie lubię siedzieć i czekać ja jestem bardziej strzelcem wyborowym idę w pobliżu mojego zespołu i obserwuje gdy znajdę cel czekam na niego lub pomagam mojemu zespołowi moim ciut dalszym zasięgiem... Poza tym główny cel tego futra jest taki by było Ci trudnij namierzyć przeciwnika szybciej dojrzysz osobę w boni hat niż osobę z viper hoodem ponieważ rozmazuję bardzo dobrze zarys ciała...
(miałem  parę bardzo śmiesznych akcji w których ludzie patrzyli się na mnie i nie wiedzieli co jest grane lub też nie widzieli mnie) więc komandos opinia opinią fakty faktami...

Offline

#10 2014-03-08 20:13:09

 Michal

Użytkownik

Re: zamówienie z allegro

Chłopaki, bo mi się wydaje ,że atmosfera w tym wątku robi się nerwowa.

Offline

#11 2014-03-08 20:19:28

 Komandos

Użytkownik

Re: zamówienie z allegro

Ale tam nerwowa Po prostu dyskutujemy sobie
Ponpon, to skoro jesteś strzelcem wyborowym, a nie snajperem to tym bardziej nie potrzebujesz ghillaka
Ale to moja opinia, chcesz, to możesz być chodzącym trawnikiem


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#12 2014-03-08 20:56:07

Re: zamówienie z allegro

No ale co ciebie to obchodzi co on chce robić? To jego sprawa. Gadasz jakbyś był nie wiadomo jakim znawcą w snajperstwie xD


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

#13 2014-03-11 07:47:00

krissnt

Administrator

Re: zamówienie z allegro

Złote czasy ;__;

http://exno.pl/wp-content/uploads/2012/10/snipers.jpg

Offline

#14 2014-03-11 14:57:48

 Korczu

http://img200.imageshack.us/img200/2851/sniperq.gif

Re: zamówienie z allegro

Lubie to


Can't kill what you can't see...

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Wiesmoor Oтeли Безансон