Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#1 2014-05-19 01:25:21

 Korczu

http://img200.imageshack.us/img200/2851/sniperq.gif

Sprzątanie nowego terenu "ŁAZ"

Witam.

Jako, że teren jest już sprawdzony i naprawdę będzie dawał radę, myślę, że moglibyśmy się spotkać np. w jakąś niedzielę i poświęcić czas zamiast na strzelankę, to na przygotowanie tego terenu. Nie ukrywam, że jest tam niemały syf, ale po ogarnięciu będzie to teren marzenie
Mini plan jaki wysnułem i potrzebne środki:
-taśma do oznaczenia terenów wyłączonych ze strzelania + ewentualnie zagrożeń jak dziury itp.(nie spotkałem)
-miotły
-łopaty
-jakieś kosy albo coś do ścinania wysokich traw

I teraz tak 3-4 osoby koszą teren, bo trawy i krzaczyska są wysokie, następne 3-4 osoby przygotowują i znoszą rzeczy które posłużą jako umocnienia itp. i 3-4 osoby do ogarnięcia budynków w środku z całego syfu.
W budynkach jest pełno szkła ze zbitych okien bo jakieś tłuki musiały tam przyjeżdżać na demolkę ;/ Gruzu też trochu jest. Generalnie jest co robić, ale gdy all będzie dobrze rozplanowane, to wszystko pójdzie gładko.

Co Wy na to? Są chętni. Ja osobiście się palę do pracy

Ostatnio edytowany przez Korczu (2014-05-19 10:54:50)


Can't kill what you can't see...

Offline

#2 2014-05-19 06:26:58

 Komandos

Użytkownik

Re: Sprzątanie nowego terenu "ŁAZ"

Jak najbardziej się piszę Można nawet w najbliższą niedzielę/sobotę tam jechać.


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#3 2014-05-19 12:26:16

 Scorch

Użytkownik

Re: Sprzątanie nowego terenu "ŁAZ"

Fajnie by było jakby ktoś miał dostęp do kosy spalinowej - znacznie by to pracę ułatwiło

Offline

#4 2014-05-19 12:29:58

 Komandos

Użytkownik

Re: Sprzątanie nowego terenu "ŁAZ"

Ja mam jedynie 2 sierpy


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#5 2014-05-19 14:52:31

 Adamantor

Użytkownik

Re: Sprzątanie nowego terenu "ŁAZ"

MOŻE (jak mi tata pozwoli) to wezmę kosiarkę spalinową
Myślę że sprzątania terenów moglibyśmy organizować w soboty- w niedzielę nadal można by było postrzelać (akurat w tą sobotę odpadam niestety)

Offline

#6 2014-05-19 17:01:58

 Michal

Użytkownik

Re: Sprzątanie nowego terenu "ŁAZ"

Ja sobotę i niedzielę mogę. Albo oba dni.

Offline

#7 2014-05-19 20:14:27

 Krzyho

Użytkownik

Re: Sprzątanie nowego terenu "ŁAZ"

W tą sobotę  ani w niedziele nie dam  rady.

Offline

#8 2014-05-19 20:27:34

 Scorch

Użytkownik

Re: Sprzątanie nowego terenu "ŁAZ"

Ja w ten weekend jestem w Poznaniu. Może za dwa pojedziemy?

Offline

#9 2014-05-20 15:34:08

paweł

Użytkownik

Re: Sprzątanie nowego terenu "ŁAZ"

A w sobote czy niedziele?

Offline

#10 2014-05-23 15:22:44

 Michal

Użytkownik

Re: Sprzątanie nowego terenu "ŁAZ"

Komandos - najpierw napisałeś, że jedziemy sprzątać, a teraz dałeś temat na strzelanke niedzielną. To sprzątanie odpada czy jak ?

Offline

#11 2014-05-23 16:09:26

 Korczu

http://img200.imageshack.us/img200/2851/sniperq.gif

Re: Sprzątanie nowego terenu "ŁAZ"

Generalnie jest tak, umówiłem się z Michałem, że pojedziemy jutro (sobota), aby zrobić podwaliny porządkowe Jedziemy po południu. Jeśli ktoś jest chętny, to zapraszam Jest sporo roboty...


Can't kill what you can't see...

Offline

#12 2014-05-23 16:40:41

 Komandos

Użytkownik

Re: Sprzątanie nowego terenu "ŁAZ"

Temat założyłem na prośbę Silvera. Z tego co widzę, to niema za wiele osób, więc raczej strzelanki nie będzie. W sobotę mi nie pasuje, bo muszę jechać na robote :-/


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs łódz